1
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو Iran Nanotechnology Initiative Council بستن
  • ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

  • مدیریت بانک اطلاعات شاخص های فناوری نانو

  • سایت جشنواره فناوری نانو

  • سیستم جامع آموزش فناوری نانو

  • شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو

  • موسسه خدمات فناوری تا بازار

  • کمینه استاندارد سازی فناوری نانو

  • پایگاه اشتغال فناوری نانو

  • کمیته نانو فناوری وزارت بهداشت

  • جشنواره برترین ها

  • مجمع بین المللی اقتصاد نانو

  • اکو نانو

  • پایگاه اطلاع رسانی محصولات فناوری نانو ایران

  • شبکه ایمنی نانو

  • همایش ایمنی در نانو

  • گالری چند رسانه ای نانو

  • تجهیزات فناوری نانو

  • صنعت و بازار

  • باشگاه نانو

مدال‌های هشتمین المپیاد دانش آموزی فناوری نانو به چه کسانی رسید؟

موضوع : آموزش و ترویج کلمات کلیدی : المپیاد دانش آموزی فناوری نانو تاریخ خبر : 1396/06/15 تعداد بازدید : 584

هشتمین المپیاد دانش آموزی نانو روز سه شنبه 14 شهریور 1396 با اهدای بیست مدال و چهارده دیپلم افتخار به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه هشتمین المپیاد دانش آموزی علوم وفناوری نانو روز سه شنبه 14 شهریور 1396 در سالن سازمان تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

آبتین قاسم پور، دانیال معروفی، احمد سلیمی و دیار محمدی توانستند مدال طلای المپیاد را از آن خود کنند. عثمان زارعی، فاطمه کبیری، محمد فرهادی، مرتضی صفاری و مهران عبداللهی نیز صاحب مدال نقره شدند. مدال برنز المپیاد هشتم به محسن حسن پور، ابوالفضل باقرزاده، محمدرضا باباعلی، فاطمه منصوری، مازیار افشار، روزا رستم نژاد، خدیجه حاج محمدی، علیرضا غیاثیان آرانی، امیرحسین پرهیزکار، سینا زحمتکش و آرش باقرپور رسید.

اسرین حیدری، شهرزاد مقیم، زینب رام ساردار، پریسا آیینی، کوثر عبدالله زاده، فائزه شهریاری، مه جبین شولی، مدینه چالاک، پارسا فرهیخته، زیبا رحمانی، محمد زراعتکار، سهیل سهیلی، محمد خوش رفتار وعارفه انصاری مقدم نیز با دریافت دیپلم افتخار مورد تقدیر قرار گرفتند.

جدول مدالهای هشتمین المپیاد دانش آموزی فناوری نانو

نام

نام خانوادگی

استان

شهر

مدال

آبتین

قاسمپور

قزوین

قزوین

طلا

دانیال

معروفی

اصفهان

نجف آباد

طلا

احمد

سلیمی

هرمزگان

بندرعباس

طلا

دیار

محمدی

کردستان

مریوان

طلا

عثمان

زارعی

هرمزگان

بندرعباس

نقره

فاطمه

کبیری

اصفهان

اصفهان

نقره

محمد

فرهادی

مازندران

بابل

نقره

مرتضی

صفاری

فارس

شیراز

نقره

مهران

عبدالهی

فارس

مرودشت

نقره

محسن

حسن پور

سمنان

شاهرود

برنز

ابوالفضل

باقرزاده همائی

هرمزگان

بندرعباس

برنز

محمدرضا

باباعلی

بوشهر

دشتستان

برنز

فاطمه

منصوری

مازندران

بابلسر

برنز

مازیار

افشار

کردستان

سنندج

برنز

روزا

رستم نژاد

کردستان

سنندج

برنز

خدیجه

حاج محمدی

قم

قم

برنز

علیرضا

غیاثیان آرانی

اصفهان

کاشان

برنز

امیرحسین

پرهیزکار

بوشهر

دشتستان

برنز

سینا

زحمت کش مزنگانی

خراسان رضوی

نیشابور

برنز

آرش

باقر پور

بوشهر

دشتستان

برنز

اسرین

حیدری

کردستان

مریوان

دیپلم افتخار

شهرزاد

مقیم

مازندران

ساری

دیپلم افتخار

زینب

رام ساردار

خراسان رضوی

مشهد

دیپلم افتخار

پریسا

آئینی

کردستان

سنندج

دیپلم افتخار

کوثر

عبداله زاده

آذربایجان شرقی

تبریز

دیپلم افتخار

فائزه

شهریاری

بوشهر

دشتستان

دیپلم افتخار

مه جبین

شولی

بوشهر

دشتستان

دیپلم افتخار

مدینه

چالاک

گلستان

ترکمن

دیپلم افتخار

پارسا

فرهیخته

کردستان

سنندج

دیپلم افتخار

ژینا

رحمانی

کردستان

سنندج

دیپلم افتخار

محمد

زراعتکار

خراسان رضوی

مشهد

دیپلم افتخار

سهیل

سهیلی

کردستان

سنندج

دیپلم افتخار

محمد

خوش رفتار

بوشهر

دشتستان

دیپلم افتخار

عارفه

انصاری مقدم

اصفهان

کاشان

دیپلم افتخار



در این مراسم از استانها و نهادهای ترویجی برتر، استادان، داوران و همکاران برگزار کننده المپیاد نیز تجلیل شد.
هشتمین المپیاد دانش آموزی فناوری نانو با ثبت نام  ۲۳ هزار و ۵۱۸ دانش آموز آغاز شد و  34 نفر موفق به حضور در مرحله عملی شدند. این افراد یک دوره آموزش دو هفته شامل کلاس‌های تئوری، فعالیت آزمایشگاهی و آزمون را گذراندند. نهایتا با نظر هیئت داوران رتبه‌های برتر و صاحبان مدالهای طلا، نقره و برنز المپیاد مشخص شدند و در مراسم اختتامیه مورد تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی فناوری نانو پس از ورود به دانشگاه، به عضویت کانون برگزیدگان باشگاه نانو درمی آیند.