در حوزه ی رنگ، رزین و پوشش های صنعتی

رویدادهای تبادل فناوری، بسترهای مناسبی برای آشنایی واحدهای تولیدی با فناوری های موجود و حساس‌سازی در زمینه به کار گیری این فناوری ها در فرایند تولید است. در جریان برگزاری این نشست ها فناروان به معرفی فناوری ها و توانمندی های خود می پردازند و همین امر زمینه را برای ارتباط های بعدی میان فناور و متقاضی (واحد تولیدی) و در نهایت عقد قرارداد تبادل فناوری، فراهم می کند.

دومین نشست تبادل فناوری “راهکار نو” در زمینه “رنگ رزین و پوشش های صنعتی” در مهر ماه 1397 همزمان با برگزاری نمایشگاه IRANANO 2018، با حضور مدیران عامل واحدهای تولیدی از سراسر کشور و فناوران، مخترعین، پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان 23 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران از ساعت 14 تا 17 برگزار خواهد شد. در این نشست، تعدادی از گروه های فناور به معرفی محصولات و فناوری‌های خود در حوزه رنگ و رزین می پردازند.

پس از ارایه هر فناوری، علاقه مندی‌های هر یک از واحدهای تولیدی اخذ خواهد شد. برای آشنایی بیشتر و مذاکرات جزیی تر، جلسه B2B میان فناور و متقاضی فناوری (واحد تولیدی) برگزار خواهد شد.

تمامی تلاش مجریان این برنامه این است که برگزاری این رویداد و تبادل فناوری که در نتیجه آن صورت می‌گیرد منجر به کاهش مشکلات و حرکت رو به جلو صنعت رنگ و رزین ایران شود. از این رو سعی بر آن است که رویداد “راهکار نو” ناظر به مسائل تولیدکنندگان داخلی و وضعیت فعلی آنها باشد و فناوری های معرفی شده در جهت بهبود کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام شده، رفع مشکلات تامین مواد اولیه، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین آلات، افزایش رقابت پذیری محصولات تولیدی و مواردی از این دست باشد.

در این نشست حمایت های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از تبادل فناوری، تولید دانش بنیان و تحقیق و توسعه واحد های تولیدی، تشریح خواهد شد.

بازدید از یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو (IRANANO 2018) و غرفه های فناوران حاضر در رویداد نیز از دیگر برنامه های این رویداد خواهد بود.

زمان: 23 مهر ماه 1397 از ساعت 14 تا 17

مکان: محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران-سالن صدف