نشست تخصصی پلاسمای سرد اتمسفری در نساجی

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN)  با ایجاد بستر مناسب جهت توسعه‌ی همکاری‌های فناورانه در حوزه‌ی پلاسمای سرد اتمسفری از محققان و متخصصان این حوزه برای شرکت در نشست تخصصی «پلاسمای سرد اتمسفری در صنعت نساجی» دعوت می‌کند.

ارائه‌ی مدل‌ها و فرصت‌های همکاری، بیان فرصت‌های توسعه‌ی کاربرد مورد نیاز صنعت نساجی، اهمیت و جایگاه توسعه‌ی دهنده‌های محصول یا کاربرد، ارائه‌ی خروجی همکاری‌های فناورانه و جذب ایده‌های کاربردی با قابلیت رسیدن به محصول جدید از جمله محورهای این نشست هستند.

همچنین، ICAN  جهت تسهیل فرآیند همکاری‌های فناورانه برای طرح‌های منتخب از بین طرح‌های ارسالی حمایت‌ها و تسهیلاتی در نظر گرفته است که بهره‌برداری از تجهیزات آزمایشگاهی و نیمه صنعتی پلاسمای سرد اتمسفری، دریافت مشاوره‌ی فنی و کسب و کاری و تأمین هزینه‌های مواد اولیه، مشخصه‌یابی و اثبات کارایی از جمله‌ی این تسهیلات هستند.

نشست تخصصی «پلاسما سرد اتمسفری در صنعت نساجی» روز پنجشنبه مورخ 1/09/97 ساعت 8:30 الی 12 در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) به نشانی تهران، بزرگراه آزادگان، مسیر شمال به جنوب، احمدآباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، سایت نانو، ICAN برگزار می‌شود.

آخرین مهلت ثبت نام در این نشست روز دوشنبه 28/08/97 است. جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان ICAN با شماره تلفن ۵۶۲۷۷۱۵۶-۰۲۱ آماده پاسخ‌گویی می‌باشند.