ثبت‌نام سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو آغاز شد

ثبت نام از متقاضیان حضور در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو آغاز شد. این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد، رویدادی که در آن آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه مندان قرار میگیرد. جشنواره دوازدهم با تغییراتی نسبت به سالهای پیش همراه بود، برنامه های جدید و فضای نمایشگاهی بیشتر از جمله این موارد بود. این رویکرد  در این دوره نیز ادامه خواهد داشت و سعی براین است تا به درخواست تمامی متقاضیان واجد شرایط حضور در این نمایشگاه پاسخ مثبت داده شود و امکان اختصاص فضا وجود داشته باشد.

نوع مشارکت کنندگان جشنواره فناوری نانو شرکت های فعال در بخش هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت های مشاورهای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین الملل در کنار آزمایشگاه ها، دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل ، انجمن های دانشگاهی و شرکت های آموزشی خواهند بود.

همزمان با نمایشگاه، شاهد رویدادهای متفاوتی خواهیم بود، مراسم افتتاحیه، تقدیر از برترین های حوزه های مختلف فناوری نانو، نشستهای تخصصی، برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در حوزه تجاری سازی در مرکز سالن خلیج فارس برای شرکتهای فعال در حوزه نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان نانو گپ از جمله این برنامه ها خواهد بود.

غرفه نانو مچ نیز طرح های آماده  سرمایه گذاری و بخش دستاوردهای دانشگاهی به ارائه پایان نامه های موفق و طرح های خلاقانه حوزه فناوری نانو خواهد پرداخت. شبکه تبادل فناوری از بخش های دیگر این نمایشگاه خواهد بود، این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تکیه بر فناوریهای داخلی، چالش نوآوری و فناوری از طریق حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آنها شکل گرفته است.  نهاد های ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری سازی و صادرات محصولات دانش بنیان و صندوق های حمایتی از شرکتهای فعال در حوزه دانش‌بنیان از بخش های دیگر این نمایشگاه است.

ثبت نام در این نمایشگاه به صورت اینترنتی بوده و از طریق وب سایت نمایشگاه به آدرس FESTIVAL.NANO.IR  در دسترس میباشد.