نسخه جدید مجله Nanomedicine منتشر شد

چهارمین شماره فصلنامه انگلیسی زبان Nanomedicine journal دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

در حال حاضر تحقیقات زیادی در زمینه‌های کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه در کشور در حال انجام است‏، از اینرو تولید مجله‌ای تخصصی برای انتشار این دسته از مقالات کمک بزرگی به پیشرفت این علم در کشور خواهد کرد.
 
این فصلنامه به همت مرکز تحقیقات نانوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود.

مجله Nanomedicine Journal تاکنون توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، در پایگاه‌های Chemical Abstract, ISC (Islamic World Science Citation Database) , DOAJ, EBSCO, Magiran, ،MJL (medical-journals-links) و IranMedex نیز نمایه شود.
 
فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه به نشانی http://nmj.mums.ac.ir  قابل دریافت است. محققان و پژوهشگران می‌توانند برای آگاهی از شرایط ارسال مقاله به بخش راهنمای ارسال مقالات سایت مراجعه کنند.

شایان ذکر است‏، براساس آئین نامه ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی با عنوان نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد، مبلغ حمایت تشویقی ۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد (لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی با عنوان نانو).

لازم به ذکر است که مقدار حمایت از مقاله علمی پژوهشی به زبان فارسی مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال و علمی پژوهشی به زبان  انگلیسی مبلغ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.