نسخه جدید مجله Nanomedicine منتشر شد

اولین شماره از جلد دوم (Winter 2015) فصلنامه انگلیسی زبان Nanomedicine journal دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

در حال حاضر تحقیقات زیادی در زمینه‌های کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه در کشور در حال انجام است‏، از اینرو انتشار مجله‌ای تخصصی برای انتشار این دسته از مقالات کمک بزرگی به پیشرفت این علم در کشور خواهد کرد.

این فصلنامه به همت مرکز تحقیقات فناوری نانو دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود.

مجله Nanomedicine Journal تاکنون توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در پایگاه‌های Chemical Abstract, ISC (Islamic World Science Citation Database) , DOAJ, EBSCO, Magiran, ,  MJL (medical-journals-links) وIranMedex  نیز نمایه شود.

فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است. محققان و پژوهشگران می‌توانند برای آگاهی از شرایط ارسال مقاله به بخش راهنمای ارسال مقالات سایت مراجعه کنند.

شایان ذکر است‏، براساس آئین نامه ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی با عنوان نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد، مبلغ حمایت تشویقی ۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود (لیست مجلات علمی پژوهشی داخلی با عنوان نانو).
لازم به ذکر است که مقدار حمایت از مقاله علمی پژوهشی به زبان فارسی مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال و علمی پژوهشی به زبان انگلیسی مبلغ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.