آغاز ثبت‌نام در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

ثبت‌نام اولیه جهت حضور در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از ۱۶ خردادماه ۹۴ آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

براساس اطلاعیه‌ی دبیرخانه‌ جشنواره، ثبت‌نام برای حضور در هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری ‏نانو از تاریخ ۱۶ خردادماه ۹۴ آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.‏ هشتمین جشنواره نانو ۱۳ الی ۱۶ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

جشنواره فناوری نانو که به صورت سالیانه توسط ستاد توسعه‌ فناوری نانو برگزار می‌شود، بزرگترین و معتبرترین ‏نمایشگاه داخلی در حوزه‌ی فناوری نانو و دومین نمایشگاه فناوری نانوی آسیا به شمار می‌رود.

از جمله اهداف برگزاری این جشنواره می‌توان به‌ شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی، تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه، نفوذ فناوری‌های توسعه‌یافته نانو در صنایع موجود، زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های نانو در بازارهای بین‌المللی، ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو و تقدیر از برترین‌های فناوری نانو اشاره داشت.

در هشتمین جشنواره فناوری نانو نیز، نهادهای فعال در قالب، نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی، مراکزعلمی شامل آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پارک‌ها و مرکز رشد و شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است، غرفه طرح‌های نوآورانه نیز برای سومین سال در این نمایشگاه برگزار و طرح‌های برگزیده نمونه اولیه محصولات و تجهیزات خود را با هدف جذب سرمایه‌گذار ارائه می‌نمایند.

شرکت‌ها، نهادها و مؤسسات علاقمند به حضور در ‏هشتمین جشنواره نانو ‎می‌توانند با مراجعه به ‏پایگاه اینترنتی جشنواره ‏ نسبت به ثبت‌نام اولیه و تکمیل اطلاعات در کارتابل خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است،افرادی که برای اولین بار متقاضی شرکت در نمایشگاه هستند، لازم است به منظور دریافت نام ‏کاربری و رمز عبور مورد نیاز برای ثبت‌ نام در جشنواره از طریق شماره‌ ۱۶- ۶۳۱۰۳۴۱۴-۰۲۱ و یا پست الکترونیکی festival@nano.ir با دبیرخانه نمایشگاه تماس بگیرند.‏