خمیردندانی حاوی نانوذرات سفیدکننده با قدرت تمیزکنندگی بیشتر

یک شرکت تولیدکننده خمیردندان با استفاده از نانوذرات سفید کننده موفق به ارائه محصولی شده است که قادر به نفوذ در فضای میان دندانی است. این محصول قادر است لکه‌های و جرمها از فضاهایی که در دسترس نیستند بزداید

وایتر ایمیج (Whiter Image) یکی از شرکت‌های توزیع کننده محصولات سفیدکننده دندان است. این شرکت اخیرا خمیردندانی با نام تجاری iBrite 24/7 به بازار عرضه کرده است. این محصول توسط شرکت پک دنت آمریکا تولید و توسط وایتر ایمج توزیع می‌شود. این خمیردندان کاملا منطبق با محصولات سفیدکننده تولید شده توسط این شرکت است. خمیردندان سفیدکننده این شرکت می‌تواند لکه‌های موجود در سطح دندان را بدون ایجاد حساسیت بزداید.
فرمولاسیون این خمیردندان توسط آزمون‌های بالینی مورد تایید قرار گرفته است که در آن از نیترات پتاسیم برای محافظت بیشتر از دندان استفاده شده است. این خمیردندان حاوی عوامل سفیدکننده نانومقیاس است که به راحتی به بخش‌های میان دندانی نفوذ کرده و آنجا را تمیز می‌کند. این محصول به گونه‌ای بهبود یافته که مشکلات حساسیت‌زایی موجود در محصولات رایج را ندارد.
برخی از ویژگی‌های این محصول به قرار ذیل است:
فرمولاسیون تمیزکاری ویژه که در ان با تشکیل فوم در سطح دندان، آلودگی‌ها از سطح دندان زدوده می‌شود.
حاوی فلوراید برای ممانعت از سوراخ شدن دندان
وجود نانوذرات سفیدکننده موجب نفوذ بیشتر این خمیردندان در نواحی بین دندانی می‌شود
کمک به جلوگیری از تشکیل پلاکت و جرم‌های دندانی
طعم خوب و جذاب
عاری ا زگلوتن و فاقد شکر
دیزلی نیگن از مدیران این شرکت می‌گوید: « وایت ایمجر به صورت ویژه روی تولید محصولات ساده با نتایج قابل توجه تمرکز دارد. این خمیرداندان جدید در راستای هدف ما مبنی بر تولید محصولات دندانی با کیفیت بالا ساخته شده است.»
این محصول در بسته بندی‌های ۱۴۰ گرمی و ۲۵ گرمی، ویژه مسافرت، ساخته شده است.