ثبت‌نام مسابقه مهیج توانمند آغاز شد

دانش‌آموزان علاقمند به مسابقات نانو می‌توانند از پنجم تا بیستم شهریورماه، با مراجعه به سایت باشگاه نانو در پنجمین مسابقه ملی توانمند ثبت‌نام نمایند.

، رایگان و شامل دو مرحله است، مرحله اول در قالب بازی نرم‌افزاری و مرحله نهایی با حضور برگزیدگان مرحله اول به‌صورت عملی طی سه روز در محل نمایشگاه بین‌المللی فناوری‏ نانو (IRANNANO1401) و در سه مقطع دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم به صورت حضوری برگزار می‌‏شود.

دانش‌آموزان از ۴ شهریورماه ۱۴۰۱ می‌توانند نرم‌افزار مسابقه را نصب کنند. مهلت ثبت‌نام و شرکت در بازی نرم‌افزاری از تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ تا ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ است.

دانش‌آموزان برای ثبت نام اولیه می‌بایست با مراجعه به سایت باشگاه نانو (www.nanoclub.ir) در صفحه مربوط به مسابقه توانمند اپلیکیشن مسابقه توانمند را نصب نموده و مراحل ثبت نام را انجام دهند. لازم به ذکر است مسابقه به صورت گروهی است و کافیست فقط یک نفر از اعضای گروه اپلیکیشن را نصب کند و در حین بازی به صورت گروهی این مرحله از مسابقه را پیش ببرند.

برای دریافت و نصب اپلیکیشن مسابقه توانمند از روز ۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ وارد صفحه مسابقه توانمند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر (جزییات مسابقه، شرایط شرکت در مسابقه، جوایز و موضوعات مرحله عملی)، آیین‌نامه مسابقه را از اینجا دریافت و مطالعه کنید.