نشریه Nanochemistry Research در نمایه اسکوپوس پذیرفته شد

نشریه Nanochemistry Research (NCR) که توسط انجمن شیمی ایران منتشر می‌شود در نمایه معتبر و بین‌المللی اسکوپوس پذیرفته و نمایه شد. این مجله علاوه بر نمایه اسکوپوس، دارای رتبه علمی الف از کمیسیون نشریات وزرات علوم و همچنین نمایه در ISC است.

نشریه NCR فصلنامه بوده و تاکنون هشت جلد شامل ۱۷ شماره و ۱۸۶ مقاله در حوزه موضوعی سنتز و شناسایی نانومواد متخلخل و کاربرد آنها در زمینه­‌هایی مانند کاتالیز، ذخیره و تبدیل انرژی، تصفیه آب، توسعه نانوحسگرها و نانوبیوحسگرها، مدلینگ و شبیه­‌سازی نانوساختارها و دیگر حوزه‌های مرتبط با نانومواد، از محققان داخل و خارج از کشور منتشر کرده است.

دکتر علی مرسلی استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس، سردبیر این مجله هستند و اعضای هیئت علمی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، چین، کانادا، فرانسه و استرالیا  به‌عنوان هیئت تحریریه با این نشریه همکاری می‌نمایند.

مجله NCR آماده دریافت مقاله­‌های پژوهشی، مروری و کوتاه محققان می­‌باشد و علاقمندان به ارسال مقاله برای چاپ در این نشریه، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وبگاه  نشریه www.nanochemres.org مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است براساس آیین‌نامه حمایت از چاپ مقاله در نشریات منتخب ستاد توسعه فناوری نانو، در صورت چاپ مقاله در مجله NCR و تأیید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، مبلغ ۱۰ میلیون ریال حمایت تشویقی تعلق می‌گیرد.