فراخوان مشترک بنیاد ملی علم ایران و ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو در حوزه «برداشت انرژی (Energy Harvesting)» و «آزمون‌های تشخیص بر بالین (Point Of Care Test)»

«ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو» و «بنیاد ملی علم ایران (INSF)» در جهت شتاب‌دهی به رشد و توسعه در ابعاد مختلف طی فراخوانی از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه‌ای حمایت می‌کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته محورها و اولویت‌های پژوهشی این فراخوان شامل موارد زیر است:

محورهای فراخوان:

برداشت انرژی (Energy Harvesting)؛ برای اطلاع از جزئیات بیشتر اینجا کلیک نمایید.
آزمون‌های تشخیص بر بالین (Point Of Care Test)؛ برای اطلاع از جزئیات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

سقف حمایتی:
در این فراخوان از طرح‌های پژوهشی مصوب تا سقف ۲,۵۰۰ میلیون ریال و از رساله‌های دکترا تا ۱,۱۰۰ میلیون ریال حمایت خواهد شد. رقم حمایتی شامل خرید تجهیزات نخواهد بود.

مدت‌زمان ارسال پیشنهادیه:

برای طرح‌های پژوهشی: از ۱ مرداد ماه لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲
برای رساله‌های دکترا: از ۱ مرداد لغایت پایان سال ۱۴۰۲

نکات تکمیلی:

• طرح‌های پژوهشی دارای پشتیبان صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان از اولویت برخوردار خواهند بود. (در صورت داشتن چنین مستنداتی در هنگام ارسال پیشنهادیه به پیوست ارسال شود) • طرح‌های مصوب مستلزم ارائه گزارش‌های پیشرفت بر اساس زمان‌بندی در طول اجرای طرح و تأیید توسط ناظر می‌باشند.

• طرح‌های منتخب این فراخوان که با موفقیت به اجرا برسند در ادامه در اولویت حمایت‌های آتی ستاد توسعه فناوری‌های نانو و میکرو جهت توسعه محصول و کسب‌وکار خواهند بود.

پژوهشگران گرامی جهت ثبت‌نام می‌توانند به این نشانی مراجعه و از طریق بخش متقاضیان / پژوهشگران اقدام نمائید. در صورتی که در این سامانه پروفایل مشخصات فردی ندارید ابتدا ثبت نام نموده و سپس بوسیله نام کاربری (Email) رمز عبور اعطا شده وارد سامانه شوید.پس از ورود در بخش ارسال طرح جدید می‌توانید از کارتابل ویژه طرح‌های مشترک صندوق و نانو اقدام به ارسال پیشنهاده نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روزهای کاری با شماره ۰۲۱۸۲۱۶۱۱۹۱ تماس حاصل فرمائید.