تورهای فناورانه بنیاد آموزش فناوری نانو ۱۴۰۲

تورهای فناورانه از مؤثرترین برنامه‌ها در راستای توسعه فناوری محسوب می‌شوند که اهدافی از قبیل آشنایی دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و مسئولین دانشگاهی با توانمندی‌های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، آشنایی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اهداف، سیاست‌ها و حمایت‌های این سازمان، ایجاد و تقویت روحیه امید و خودباوری در جامعه به‌ویژه در میان نسل جوان و دانشجویان، جذب مشارکت نهادهای ترویجی در برگزاری تورهای علمی امیدبخش، ایجاد بستر مناسب تعامل میان دانشجویان و اساتید با فناوران، صنایع و شرکت‌های فناور، ایجاد انگیزه در دانشجویان برای ورود به حوزه نانو، ترویج و توسعه ملموس فناوری نانو، مشاهده و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه‌ی فناوری نانو و اهدافی از این‌دست را دنبال می‌کنند.

از این‌رو و با توجه به استقبال از تورهای فناورانه در جشنواره‌های فناوری نانو در سال‌های گذشته، این تورها در چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو نیز برگزار خواهند شد. تورهای نمایشگاه‌گردی فناوری نانو باهدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور با توانمندی‌های نانویی ایران در حوزه‌های فعالیت‌شان در دستور کار غرفه تورهای فناوری نانو در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو قرار خواهد گرفت.

با توجه به برگزاری نمایشگاه فناوری نانو به صورت سالیانه، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در نظر دارد چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو (Iran Nano 2023) را در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار نماید.

هر تور شامل بخش نمایشگاه‌گردی است که در آن به معرفی برنامه‌های ستاد نانو و حمایت‌های ستاد، آشنایی با شرکت‌ها، محصولات و تجاری‌سازی فناوری نانو، توانمندی‌های فناوری نانو ایران، اجرای آزمایش‌های ساده با محصولات موجود در غرفه‌ها و توضیح علمی و فنی محصولات توسط مدرسان و کارشناسان مربوطه پرداخته می‌شود.
این تورها با همکاری نهادهای ترویجی دانشگاهی فناوری نانو برگزار می‌شود و مخاطبان تورها اعضای هیئت‌علمی، اساتید و مسئولین دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته تحصیلی فناوری نانو یا پایان‌نامه مرتبط به نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته مرتبط به فناوری نانو و علاقه‌مندان حوزه فناوری نانو هستند.

صفحه ثبت‌نام