امتیازدهی اولیه برای انتخاب برترین‌های فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، پنجمین دوره انتخاب برترین‌های این فناوری را آبان‌‌ماه سال جاری همزمان با جشنواره فناوری نانو برگزار خواهد نمود. برای پیشگیری از هرگونه خطای احتمالی، نتایج این امتیازدهی در صفحه شخصی افراد در بخش حمایت‌های تشویقی سایت ستاد فناوری نانو (www.nano.ir/hrdc) قرار داده شده ‌است.

امتیازدهی اولیه برای انتخاب برترین‌های فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، پنجمین دوره انتخاب برترین‌های این فناوری را آبان‌‌ماه سال جاری همزمان با جشنواره فناوری نانو برگزار خواهد نمود. فعالیت‌ها و دستاوردهای متخصصان فعال در این حوزه ـ که موفق به دریافت حمایت تشویقی از این ستاد شده‌اند ـ به عنوان ملاک ارزیابی متخصصان قرار داده شده، نتایج اولیه آنها مشخص گردیده است.

برای پیشگیری از هرگونه خطای احتمالی، نتایج این امتیازدهی در صفحه شخصی افراد در بخش حمایت‌های تشویقی سایت ستاد فناوری نانو (www.nano.ir/hrdc) قرار داده شده ‌است.

 بر این اساس از تمام متخصصان فعال در زمینه فناوری ‌نانو که تاکنون حداقل یکی از فعالیت‌ها یا دستاوردهای آنها در حمایت تشویقی ستاد پذیرفته شده ‌است، تقاضا می‌شود با مراجعه به این صفحه و استفاده از کلمه کاربری و رمز عبور خود ـ که از بخش حمایت تشویقی ستاد دریافت کرده‌اند ـ صحت اطلاعات امتیازدهی‌شده را تا اول مرداد ماه سال جاری برای این جشنواره تأیید کنند. بدیهی است تصحیحات صورت‌‌گرفته پس از تاریخ مذکور در امتیاز این دوره منظور نخواهد شد.

مواردی که در این دوره امتیازدهی شده‌اند، عبارتند از:

  • اختراعاتی که در سال ۱۳۸۸ منتشر شده (Publish) و یا گرنت شده‌اند و مورد پذیرش حمایت تشویقی ستاد واقع شده اند؛
  • مقالات ISI و علمی ـ پژوهشی که در سال ۱۳۸۸ شماره صفحه خورده‌اند و در حمایت تشویقی ستاد مورد پذیرش قرار گرفته‌اند؛
  • پایان‌‌نامه‌هایی که در سال ۱۳۸۸دفاع شده و در حمایت تشویقی ستاد پذیرفته شده‌اند؛ 
  • مقالات ارائه شده در همایش‌های بین ‌المللی خارج از کشور در سال ۱۳۸۸ که مشمول حمایت تشویقی ستاد شده‌اند؛ • کتبی که در سال ۱۳۸۸ به چاپ رسیده‌ و در حمایت تشویقی ستاد پذیرفته شده اند؛
  • سخنرانی‌های کلیدی انجام ‌شده در همایش‌های معتبر بین ‌المللی مرتبط با فناوری نانو در سال ۱۳۸۸؛
  • عضویت در هیئت تحریریه مجلات معتبر اختصاصی در فناوری نانو در سال ۱۳۸۸٫

هرگونه اعتراض در رابطه با امتیاز اعطایی، تاریخ انتشار، تعداد ارجاعات، فاکتور اثربخشی مجلات (IF)، نقش نویسنده و غیره باید با ذکر کد مستند در قسمت مشخص شده در صفحه مذکور وارد شود. همچنین کاربران می‌توانند کد پیگیری و عنوان پایان نامه‌ها، مقالات، کتب، ثبت اختراعات و یا مستندات دیگری را که از ایشان در حمایت تشویقی مورد پذیرش قرار گرفته و در آن صفحه امتیازدهی نشده ‌است، در آن بخش وارد کنند.

متخصصانی که تاکنون موفق به ثبت نام در بخش حمایت تشویقی ستاد نشده‌اند و یا در ثبت نام قبلی شماره ملی خود را وارد نکرده‌اند، باید مجدداً ثبت نام نموده، یا اطلاعات خود را ویرایش نمایند تا امکان مشاهده صفحه امتیازدهی فراهم شود.