پنج شنبه هفتم مهر؛ معرفی برگزیدگان دومین المپیاد نانو

مراسم اختتامیه دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو روز پنج‌شنبه مورخ ۷ مهرماه سال جاری، در محل هتل بین‌المللی لاله تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم، علاوه‌بر اهدای جوایز برگزیدگان دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، از استان‌های برتر در برگزاری المپیاد نیز تقدیر خواهد شد.

پنج شنبه هفتم مهر؛ معرفی برگزیدگان دومین المپیاد نانو

مراسم اختتامیه دومین روز پنج‌شنبه مورخ ۷ مهرماه سال جاری، با حضور جمعی از مدیران آموزش و پرورش استان‌ها و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌های محل برگزاری آزمون، کارشناسان ستاد نانو و دانش‌‌آموزان شرکت کننده در آزمون، در محل هتل بین‌المللی لاله تهران برگزار خواهد شد.

 

در این مراسم، علاوه‌بر اهدای جوایز برگزیدگان دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، از استان‌های برتر در برگزاری المپیاد نیز تقدیر خواهد شد.

 

به گزارش باشگاه دانش‌آموزی نانو، ۲۰ دانش‌آموز راه‌یافته به مرحله دوم دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، بر اساس سه مشخصه‌ی مجموع امتیازهای به‌دست آمده در آزمون‌های مرحله اول و دوم المپیاد، کار آزمایشگاهی و ارائه پروژه شبیه‌سازی در فناوری نانو، مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت در چهار سطح مدال طلا، مدال نقره، مدال برنز و دیپلم افتخار، رتبه‌بندی شده‌اند.

 

جوایز دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو به ترتیبی که در زیر آمده به دارندگان رتبه‌های اول و دوم و سوم و چهارم تعلق خواهد گرفت:

• دارندگان مدال طلا: ده میلیون ریال؛

• دارندگان مدال نقره: یک سکه تمام بهار آزادی؛

• دارندگان مدال برنز: یک سکه نیم بهار آزادی؛ و

• دارندگان دیپلم افتخار: یک سکه ربع بهار آزادی.

 

همچنین این افراد علاوه‌بر جوایز فوق، برای انجام تحقیقات در زمینه فناوری نانو نیز مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

شایان ذکر است دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو در دو مرحله تئوری و عملی با حضور بیش از ۴۰۰۰ داوطلب از ۳۱ استان کشور، در مرداد و شهریور سال ۱۳۹۰ برگزار شد.