انتشار بیش از ۹۰ خبر مرتبط با فناوری نانو در هفته آخر دی‌ماه

پایگاه‌های خبری و رسانه‌های جمعی در یک هفته گذشته، با انتشار بیش از ۹۰ خبر، رویدادها و اخبار حوزه فناوری نانو را تحت پوشش خود قرار دادند. در این میان شبکه چهارم سیما و شبکه خبر هر کدام با انتشار ۱۷ خبر مرتبط با فناوری نانو در صدر خبرگزاری‌های مروج این فناوری قرار گرفتند.

پایگاه‌های خبری و رسانه‌های جمعی در یک هفته گذشته، با انتشار بیش از ۹۰ خبر، رویدادها و اخبار حوزه فناوری نانو را تحت پوشش خود قرار دادند. محوریت اخبار منتشرشده از سوی این خبرگزاری‌ها عمدتا پیرامون رویدادهای داخلی از قبیل برگزاری همایش و کارگاه‌های آموزشی در زمینه فناوری نانو بوده است.

 

طبق بررسی‌های صورت‌گرفته از مجموع ۹۴ خبر منتشرشده در روزهای ۱۹ الی ۲۵ دی‌ماه سال جاری با موضوع فناوری نانو، ۵۷ خبر از سوی رسانه‌های جمعی، ۳۲ خبر در پایگاه‌های خبری و ۵ خبر در روزنامه‌ها منتشر شده است. در این میان شبکه چهارم سیما و شبکه خبر هر کدام با انتشار ۱۷ خبر مرتبط با فناوری نانو در صدر خبرگزاری‌های مروج این فناوری قرار گرفتند.

 

از دیگر خبرگزاری‌هایی که در این بازه زمانی اخبار و گزارشاتی پیرامون فناوری نانو منتشر کردند می‌توان به خبرگزاری‌های ایسنا با انتشار ۱۴خبر، باشگاه خبرنگاران جوان ۷خبر، فارس ۴خبر، ایرنا ۳خبر، مهر و واحد مرکزی خبر هرکدام ۲خبر، روزنامه قدس‌آنلاین ۲ خبر و ایران، جام‌جم و کیهان هرکدام با ۱خبر اشاره داشت. همچنین در بین رسانه‌های ملی نیز، شبکه اول، دوم و سوم سیما هرکدام با انعکاس ۱خبر، رادیو پیام ۳ خبر، رادیو جوان ۱۰ خبر، رادیو ایران ۴ خبر، رادیو تهران ۲ خبر و رادیو سلامت ۱ خبر رویدادها و اخبار مرتبط با فناوری نانو را در این هفت روز پوشش دادند.

 

 عنوان خبر مرتبط با فناوری نانو منتشرشده در طی یک هفته گذشته عبارتند از:

• فارس: ارائه روش سفیدگری کالای پنبه‌ای و پشمی توسط نانو دی‌اکسیدتیتانیوم