انتشار ۶۰ خبر مرتبط با فناوری نانو در یک هفته گذشته

رسانه‌های جمعی و پایگاه‌های خبری کشور در روزهای سوم الی نهم بهمن‌ماه سال جاری، در مجموع با انتشار ۶۰ خبر، رویدادها و اخبار مرتبط با فناوری نانو را پوشش دادند. در این میان، شبکه چهارم سیما با انعکاس ۱۸خبر مرتبط با فناوری نانو، در صدر خبرگزاری‌های مروج این فناوری در روزهای آغازی بهمن‌ماه سال جاری قرار گرفته است.

رسانه‌های جمعی و پایگاه‌های خبری کشور در روزهای سوم الی نهم بهمن‌ماه سال جاری، در مجموع با انتشار ۶۰ خبر، رویدادها و اخبار مرتبط با فناوری نانو را پوشش دادند. عمده موضوعات محوری اخبار منتشرشده از سوی این خبرگزاری‌‌ها به دستاوردهای علمی از قبیل کاربرد فناوری نانو در پزشکی و شیمی اختصاص داشته ‌است. در این میان، شبکه چهارم سیما با انعکاس ۱۸خبر مرتبط با فناوری نانو، در صدر خبرگزاری‌های مروج این فناوری در روزهای آغازی بهمن‌ماه سال جاری قرار گرفته است.

 

از دیگر مروجان فناوری نانو در میان پایگاه‌های خبری می‌توان به خبرگزاری ایسنا با انتشار ۱۱خبر، فارس چهار خبر، مهر یک خبر، ایرنا و باشگاه خبرنگاران جوان هر کدام سه خبر و روزنامه‌های ایران، جام‌جم و همشهری هرکدام با انتشار یک خبر اشاره کرد. همچنین در بین رسانه‌های ملی نیز، شبکه خبر ۱۵خبر، شبکه‌های اول سیما یک خبر و رادیو گفتگو با انعکاس یک خبر رویدادهای مرتبط با فناوری نانو را در روزهای سوم الی نهم بهمن‌ماه سال جاری، پوشش دادند.

 

از برجسته‌ترین عناوین خبری پوشش داده‌شده توسط رسانه‌ها و پایگاه‌های خبری در این ۷ روز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: