اسامی برگزیدگان کشوری و استانی سومین المپیاد نانو اعلام شد

باشگاه دانش‌آموزی نانو اسامی ۳۸نفر از برگزیدگان آزمون تئوری سومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو را اعلام کرد.

باشگاه دانش‌آموزی نانو اسامی برگزیدگان آزمون تئوری و برگزیدگان استانی سومین را اعلام کرد.

 

بنابر اعلام ، در آزمون تئوری سومین المپیاد دانش‌آموزی نانو، که در اردیبهشت‌ماه سال جاری در ۱۰۵ حوزه امتحانی (در ۷۴ شهر) برگزار شد، از مجموع۱۶۰۸۳ داوطلب، ۳۸ نفر به مرحله عملی راه پیدا کردند.

 

از این میان استان‌ خراسان رضوی با ۸ برگزیده، استان تهران با ۶ برگزیده و استانهای خوزستان و کرمان هرکدام با ۳ برگزیده، بیشترین تعداد برگزیدگان را بخود اختصاص داده‌اند. برگزیدگان آزمون تئوری پس از گذراندن اردوی عملی در تاریخ ۱۷ تیرماه سال جاری که در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار خواهد شد، در یک آزمون عملی در تاریخ ۲۷ تیرماه سال جاری به رقابت خواهند پرداخت.

 

همچنین ۱۶۶ نفر از ۲۴ استان به عنوان برگزیدگان استانی سومین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند. شایان ذکر است برگزیدگان استانی افرادی هستند که دست کم ۵۵ درصد نمره کل نفر اول المپیاد را کسب کرده‌اند. لازم بذکر است برگزیدگان استانی در مرحله عملی المپیاد حضور نخواهند داشت.

 

گفتنی است، کارنامه شرکت کنندگان در سومین المپیاد نانو، از تاریخ ۱۷خردادماه سال ۱۳۹۰، بر روی پایگاه اینترنتی باشگاه نانو قرار گرفته است. شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به این صفحه و وارد کردن کد ملی،‌ نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

 

اسامى برگزیدگان مرحله اول سومین المپیاد نانو

رتبه  نام نام خانوادگی شهرمحل سکونت
۱  آرمین   شماعی‌زاده  تهران
۲ سیدعلی هادیان امرئی  تهران
۳ یوسف  شلاگه دزفول
 ۴  فاطمه نجارنیا مشهد
۵ عماد دهقانی محمدآبادی مشهد
۶ فاطمه رضائی‌نیا صومعه سرائی قم
۷  سپهر صانعی مشهد
۸ مهتا منصوری ورامین
۹ حامد نجفی‌پور کاشان
۱۰ شایان شاه‌سواری ازنا
۱۱ امیر زحمتکش تهران
۱۲ امیرحسین صدری توحیدخانه مشهد
۱۲ امیرحسین کلانتری یزد
۱۲ صادق قربانزاده ایلام
۱۵ محمد امین کاتب‌صابر دزفول
۱۶ رضا خاوری خراسانی مشهد
۱۷ امیر خداکرم پورهندیمی سیرجان
۱۷ سینا  خضری سنندج
۱۹ بهرام سریان استهبان
۱۹ مینا مطلب‌زاده آذرشهر
۱۹ وحید خبازان مشهد
۲۲ کسری خردکار تبریز
۲۲ محمدعرفان شاه‌محمدی رشت
۲۲ گودرز فیروزی کرج
۲۲ مازیار ظهیر تهران
۲۶ علی  انصاری دزفول
۲۶ محمد همایونفر مشهد
۲۶ مهدی   درخشان بندرعباس
۲۹ جواد سوری   تویسرکان
۲۹ کیمیا ربی‌شکر سنندج
۳۱ اکبر  بنائیان اصفهان
۳۱ علی شهاب‌الدینی سیرجان
۳۳ مجتبی قره‌قانی ری
۳۳ مهناز قربانیان مشهد
۳۳ مینا شریفی رفسنجان
۳۳  رویا نوروزی بیرجند
۳۳ محمدرضا اقشار اردکانی شیراز
۳۳  نیلوفر رستمی لنگرود

 * داوطلبانی که درصد نمره علمی آنها با هم برابر بوده است، به صورت مشترک در یک رتبه قرار گرفته‌اند.‏