تحصیل در مقطع دبیرستان؛ شرط ثبت‌نام در چهارمین المپیاد نانو

چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو ویژه دانش‌آموزان مقطع دبیرستان برگزار می‌شود. از اینرو ثبت‌نام دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از دبیرستان در چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.


چهارمین ویژه دانش‌آموزان مقطع دبیرستان برگزار می‌شود. از اینرو ثبت‌نام دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از دبیرستان در چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

 

بنابر اعلام ، با توجه به اینکه منابع در نظر گرفته‌شده برای آزمون المپیاد نانو از سطح بالاتری نسبت به کتاب‌های مقاطع تحصیلی راهنمایی و ابتدایی برخوردار است و شرکت‌کنندگان در المپیاد می‌بایست بر مباحث اتمی و مولکولی کتاب‌های درسی فیزیک، شیمی و مطالب درون‌سلولی در زیست‌شناسی تسلط کافی داشته باشند؛ در چهارمین المپیاد دانش‌آموزی نانو تنها ثبت‌نام دانش‌آموزان مقطع دبیرستان مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

 

دانش‌آموزان مقاطع راهنمایی و ابتدایی می‌توانند با مطالعه مقالات موجود بر روی وبگاه باشگاه نانو، خود را برای حضور در المپیاد‌های دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، در سال‌های آتی آماده کنند.

 

شایان ذکر است، مهلت ثبت‌نام در چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو تا ابتدای اسفند ماه سال جاری اعلام شده است. علاقمندان می‌توانند به منظور ثبت‌نام و دریافت اطلاعات از آخرین رویدادهای مرتبط با چهارمین المپیاد نانو به پایگاه اینترنتی باشگاه نانو بخش المپیاد مراجعه کنند.
 

+ منابع آزمون چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو