آغاز ثبت‌نام در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو

ثبت‌نام در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو از امروز، اول آذر ماه سال ۱۳۹۲، به صورت رسمی آغاز می‌شود.

ثبت‌نام در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو از امروز، اول آذر ماه سال ۱۳۹۲، به صورت رسمی آغاز می‌شود. همزمان با آغاز ثبت‌نام، رقابت نهادهای ترویجی در ثبت‌نام و آموزش دانشجویان با برگزاری دوره‌های آموزشی آمادگی مسابقه نانو نیز از سر گرفته خواهد شد.

چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و بصورت تئوری برگزار خواهد شد و کلیه سوالات آزمون بصورت چند گزینه‌ای طراحی می‌شود. ثبت‌نام در مسابقه نیز به دو روش ثبت‌نام انفرادی و ثبت نام از طریق نهادهای ترویجی است که ثبت‌نام از طریق نهادهای ترویجی با ۵۰% تخفیف صورت می‌گیرد. راهنمای ثبت‌نام، مراحل و هزینه‌های آن در صفحه مسابقه ملی فناوری نانو در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو برای تمامی نخبگان دانشگاهی تخفیف ویژه ثبت نام در نظر گرفته شده است که این افراد می‌توانند با ارائه گواهی معتبر از سوی دانشگاه، بنیاد ملی نخبگان و … از این تخفیف برخوردار شوند.

تمامی نهادها و تشکل‌های علاقمند به مشارکت در ثبت‌نام و برگزاری دوره‌های آمادگی مسابقه، می‌توانند پس از پیگیری و ثبت مشخصات خود به عنوان یک نهاد ترویجی، از حمایت‌های مادی و معنوی ستاد نانو برخوردار شوند. نحوه ثبت اطلاعات نهادهای ترویجی در بانک اطلاعات نهادهای ترویجی ارائه شده است.
 
لازم بذکر است‌، نهادهای ترویجی در راستای آماده‌سازی داوطلبان برای چهارمین مسابقه ملی نانو می‌توانند اقدام به برگزاری کارگاه‌های آمادگی مسابقه نمایند. متن کامل آیین‌نامه حمایت تشویقی از سمینارهای ترویجی و کارگاه‌های آموزشی در صفحه ترویج پایگاه اینترنتی ستاد نانو در دسترس قرار دارد.

گفتنی است، چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبان فرصت دارند تا پایان اسفند‌ماه سال ۱۳۹۲ نسبت به ثبت‌نام در مسابقه اقدام کنند. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو به پایگاه اینترنتی مسابقه مراجعه کنند.