حمایت نهاد شهید دستواره از برگزیدگان چهارمین مسابقه نانو

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی شهید دستواره از داوطلبانی که از طریق این نهادها ترویجی اقدام به ثبت نام چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو نمایند و موفق به کسب رتبه اول تا دهم کل آزمون شوند حمایت می‌کند.

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی شهید دستواره به داوطلبانی که از طریق این نهادها ترویجی اقدام به ثبت نام چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو نمایند و موفق به کسب رتبه اول تا دهم کل آزمون شوند علاوه بر جوایز تعیین شده از سوی دبیرخانه چهارمین مسابقات ملی نانو، هدایایی را مطابق با جدول زیر اعطا می‌کند.

هدایای موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی شهید دستواره 

رتبه کل
جوایز نقدی (ریال)
هدایای غیر نقدی
اول ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
دوم ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
سوم ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
چهارم ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
پنجم ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
ششم ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ لوح سپاس
هفتم ——— لوح سپاس + هدایای غیر نقدی
هشتم ——— لوح سپاس + هدایای غیر نقدی
نهم ——— لوح سپاس + هدایای غیر نقدی
دهم ——— لوح سپاس + هدایای غیر نقدی

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی شهید دستواره از جمله شرکت‌های آموزشی ثبت شده در بانک اطلاعات نهادهای ترویجی فناوری نانو در سال ۱۳۹۲ است. این موسسه وابسته به مرکز آموزش علمی کاربردی شهید دستواره بوده که از جمله مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور محسوب می‌گردد.

داوطلبان علاقمند به برخوردای از تسهیلات اعلام شده از سوی این مرکز می‌توانند با مراجعه حضوی به این مرکز به نشانی تهران، شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، شهرک استقلال، انتهای بلوار عبیدی، مرکز آموزش شهید دستواره، و یا از طریق پایگاه اینترنتی www.dastvareh.ir و تلفن‌های ۰۹۱۹۹۱۱۴۴۸۴ و ۴۴۵۹۳۲۳۵-۰۲۱ در خصوص نحوه ثبت نام از طریق این مرکز در مسابقه اطلاعات دریافت کنند.

شایان ذکر است که ثبت نام داوطلبان از طریق نهادهای ترویجی فناوری نانو در چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو با ۵۰% درصد تخفیف صورت می‌پذیرد.

داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات در خصوص نهادهای ترویجی فناوری نانو هر شهر یا استان کشور و برخورداری از تخفیف ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی برگزار شده توسط نهادهای ترویجی با ایمیل competition@nano.ir مکاتبه نمایید.