آغاز ثبت‌نام پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو

ثبت‌نام پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو از امروز، ۲۲ مهرماه ۱۳۹۳، آغاز شد. همزمان با آغاز ثبت‌نام، رقابت نهادهای ترویجی در ثبت نام و آموزش دانشجویان با برگزاری دوره‌های آموزشی آمادگی مسابقه نانو نیز از سر گرفته خواهد شد.

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و بصورت تئوری برگزار خواهد شد و کلیه سوالات آزمون بصورت چند گزینه‌ای طراحی می‌شود. ثبت‌نام در مسابقه نیز به دو روش ثبت‌نام انفرادی و ثبت نام از طریق نهادهای ترویجی است که ثبت نام از طریق نهادهای ترویجی با ۵۰% تخفیف صورت می‌گیرد. راهنمای ثبت‌نام، مراحل و هزینه‌های آن در صفحه مسابقه ملی فناوری نانو در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

در پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو به مانند سال قبل، ۷۵% تخفیف ویژه ثبت نام برای تمامی نخبگان دانشگاهی در نظر گرفته شده‌است که این افراد می‌توانند با ارائه گواهی معتبر از سوی دانشگاه، بنیاد ملی نخبگان و … به دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو از این تخفیف برخوردار شوند.

تمامی نهادها و تشکل‌های علاقمند به مشارکت در ثبت‌نام داوطلبان و برگزاری دوره‌های آمادگی مسابقه ملی فناوری نانو، در صورتی که تا کنون اقدام به ثبت نهاد ترویجی فناوری نانو ننموده‌اند، می‌توانند پس از پیگیری و ثبت مشخصات خود به عنوان یک نهاد ترویجی، از حمایت‌های مادی و معنوی ستاد نانو برخوردار شوند. نحوه ثبت اطلاعات نهادهای ترویجی در بانک اطلاعات نهادهای ترویجی ارائه شده‌است. 

لازم بذکر است‌، نهادهای ترویجی در راستای آماده سازی داوطلبان برای مسابقه ملی نانو می‌توانند اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی آمادگی مسابقه نمایند. متن کامل آیین‌نامه حمایت تشویقی از سمینارهای ترویجی و کارگاه‌های آموزشی فناوری نانو در صفحه ترویج پایگاه اینترنتی ستاد نانو در دسترس قرار دارد.

گفتنی است، پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبان فرصت دارند تا پایان اسفند‌ماه سال ۱۳۹۳ نسبت به ثبت‌نام در مسابقه اقدام نمایند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو با پست الکترونیکی دبیرخانه به آدرسcompetition@nano.ir  مکاتبه نمایند و یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۶۲۲۷۹، ۰۹۱۹۰۴۲۴۲۰۵ تماس حاصل نمایند. جزئیات بیشتر در خصوص این مسابقه در پایگاه اینترنتی مسابقه قابل مشاهده است.