ثبت نام هفتمین دوره توانمندسازی سرمایه های انسانی نانو تمدید شد

هفتمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو، ۲۸-۳۰ آبان ۹۳ در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کشور-کرج برگزار می‌شود. شرکت در این دوره معادل شرکت در همایش‌های مورد تایید ستاد جهت اخذ بخش دوم حمایت تشویقی ‏خواهد بود.

هفتمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌ها و گرایش‌های علوم وفناوری نانو در تاریخ ۲۸ لغایت ۳۰ آبان ۹۳ در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کشور-کرج برگزار می‌شود. شرکت در این دوره معادل شرکت در همایش‌های مورد تایید ستاد جهت اخذ بخش دوم حمایت تشویقی ‏خواهد بود.

در این دوره‌  دانشجویان با استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده از فضای تحقیقات بنیادی به سمت تحقیقات ‏کاربردی، به منظور تجاری‌سازی هرچه بیشتر ایده‌های مطرح شده در پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری و ‏رسیدن به فواید کلان آن در سطح اجتماع، سوق داده می‌شوند.‏

ثبت نام در دوره تا ۲۱ آبان ماه تمدید شده و پس از به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان، ثبت نام بصورت خودکار مسدود خواهد شد. از اینرو به متقاضیان توصیه می‌شود در صورت تمایل به شرکت در این دوره، هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سومین دوره توانمندسازی و ثبت نام به پایگاه اینترنتی ‏hre.nano.ir‏ ‏مراجعه نمایید.