حمایت موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی دستواره از برگزیدگان مسابقه نانو

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی دستواره از برگزیدگان پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو حمایت می‌کند.

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی دستواره به داوطلبانی که از طریق این نهاد ترویجی اقدام به ثبت نام پنجمین نمایند حمایت می‌کند. این حمایت‌ها علاوه بر جوایز تعیین شده از سوی دبیرخانه مسابقه بوده و به شرح زیر است:

-جوایز نقدی: به داوطلبانی که موفق به کسب رتبه اول تا پنجم کل آزمون شوند هدایای نقدی مطابق تا سقف ۱۰ میلیون ریال اعطا می‌شود؛

-حمایت تحقیقاتی و آزمایشگاهی: به داوطلبانی که جزء ۵۰ نفر برتر آزمون باشند بر اساس طرح‌هایی که در راستای پروژه‌های علمی مورد نیاز این دانشگاه باشند٬ تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال حمایت تحقیقاتی و آزمایشگاهی اعطا می‌گردد؛

-حمایت از دانشجویان شاغل به تحصیل در مرکز علمی کاربردی دستواره: همچنین این مرکز به۱۰۰ نفر از دانشجویان کاردانی و کارشناسی خود در صورت کسب رتبه در پنجمین مسابقه ملی نانو، علاوه بر حمایت‌های فوق از ۱۰۰ تا ۳۰ درصد تخفیف شهریه یک ترم اعطا می‌نماید؛

موسسه آموزشی آماد و پشتیبانی دستواره از جمله شرکت‌های آموزشی ثبت شده در بانک اطلاعات نهادهای ترویجی فناوری نانو در سال ۱۳۹۲ بوده و وابسته به مرکز آموزش علمی کاربردی شهید دستواره است که از جمله مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور محسوب می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی این نهاد مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌ ۴۴۵۹۳۲۳۵ (تهران) تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است که ثبت نام داوطلبان از طریق نهادهای ترویجی فناوری نانو در پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو با ۵۰% درصد تخفیف صورت می‌پذیرد.
داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات در خصوص نهادهای ترویجی فناوری نانو هر شهر یا استان کشور و برخورداری از تخفیف ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط نهادهای ترویجی با ایمیل competition@nano.ir مکاتبه نمایید.