پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال حمایت‌تشویقی به ۳۳۶۳ محقق نانو در اسفند ۹۳

ستاد توسعه فناوری نانو در بیست و ششم اسفند ماه ۱۳۹۳مبلغ ۲۰،۳۷۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال به ۳۳۶۳ محقق پرداخت کرده است.

این حمایت‌ها مربوط به پایان نامه‌های دانشجویی است که تا آخر بهمن ماه ۱۳۹۳ در ستاد نانو داوری و تایید شده است و مشکلی برای پرداخت (مانند اشکال در  شماره حساب، شرکت نکردن در کنگره‌های مورد تأیید ستاد و ارائه مقاله) نداشته‌اند.

این پرداخت‌ها شامل حمایت تشویقی مرحله دوم پایان نامه دانشجویانی که در همایش‌های؛ بیست و دومین سمینار شیمی آلی ایران، شانزدهمین سمینار شیمی معدنی ایران، کنفرانس فیزیک ایران، یازدهمین سمینار الکتروشیمی ایران، هفدهمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران، پنجمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2014)، دهمین سمینار سالانه الکترو شیمی ایران، همایش ملی شیمی و فناوری نانو شرکت کرده‌اند و پایان نامه دفاع شده آنها در ستاد نانو داوری و تایید شده نیز است.

توجه:
مرحله دوم حمایت تشویقی پایان نامه دانشجویانی که در همایش‌های ذیل شرکت کرده‌اند و پایان نامه دفاع شده آنها در ستاد نانو داوری و تایید شده است، در حال پیگیری بوده و در صورت پرداخت اطلاع رسانی خواهد شد:
سومین کنفرانس بین المللی مواد و متالورژی ایران؛ دوازدهمین کنفرانس ماده چگال انجمن فیزیک ایران؛ دومین کنفرانس ملی زئولیت ایران؛ هشتمین سمینار پیل سوختی ایران؛ اولین کنفرانس آسیایی نانو

موارد پرداخت شده به تفکیک در جدول زیر مشخص شده است.

نوع حمایت
تعداد مبلغ(ریال)
کارشناسی ارشد ۲۴۱۹ ۹,۸۸۵,۰۰۰,۰۰۰
دکتری تخصصی ۷۴۷ ۷,۶۱۳,۰۰۰,۰۰۰
مقالات ISI برتر ۴۲ ۱,۳۵۸,۰۰۰,۰۰۰
مقالات ISIمنتج از پایان نامه ۳۳ ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰
مبتنی بر نیاز صنعت ۵۳ ۴۰۸,۰۰۰,۰۰۰
پسا دکتری ۲۹ ۴۷۹,۰۰۰,۰۰۰
چاپ مجلات نانویی ۸ ۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰
سایر ۳۲ ۳۶۳,۰۰۰,۰۰۰
جمع ۳۳۶۳ ۲۰،۳۷۱،۰۰۰،۰۰۰

شایان ذکر است؛ افراد در صورت ویرایش شماره‌حساب خود بر روی پایگاه اینترنتی حمایت‌های تشویقی، لازم است مراتب را از طریق پست الکترونیکی hrdc@nano.ir  اطلاع دهند.

با هدف ایجاد تعامل بین محققین فناوری‌نانو، تمامی فارغ‌التحصیلان برای دریافت بخش دوم حمایت تشویقی ملزم به شرکت در یکی از همایش‌های مورد تأیید ستاد می‌باشند. این همایش‌ها توسط انجمن‌های علمی و با حمایت ستاد برگزار می‌شوند که دانشجویان علاوه بر ارائه مقاله در همایش ضروری است در کارگاههای برگزار شده توسط ستاد نیز شرکت کنند.
فهرست همایش‌های مورد تأیید ستاد