مهلت ثبت‌نام در پنجمین مسابقه ملی فناوری‌نانو تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو مجدداً تا تاریخ جمعه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

بنابر اعلام دبیرخانه ، بدلیل درخواست‌های مکرر نهادهای ترویجی و علاقه مندان به شرکت در مسابقه، مهلت ثبت‌نام در پنجمین مسابقه نانو که پیشتر تا ۳۱ فروردین ماه تمدید شده ‏بود، مجدداً تا روز جمعه مورخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.‏

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به لینک ثبت نام، در صفحه شخصی خود در سایت ستاد نانو و یا جهت برخورداری از تخفیف ۵۰% ثبت نام، با مراجعه به نهادهای ترویجی فناوری نانو، اقدام به ثبت نام در این مسابقه نمایند.

شایان ذکر است، اطلاعات حوزه‌های آزمون، تاریخ انتخاب حوزه آزمون و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز متعاقباً از طریق اخبار سایت ستاد نانو، نهادهای ترویجی، ایمیل و پیامک اعلام خواهد شد.

گفتنی است، پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو همچون سال گذشته در یک مرحله‏ و بصورت آزمون چندگزینه‌ای، روز جمعه ۲۵ اردیبهشت ماه ‏سال ۱۳۹۴رأس ساعت ۱۰ صبح در حوزه‌های آزمون از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.

قابل توجه است که داوطلبان می‌توانند از طریق آزمون مسابقه و با پاسخگویی به سوالات تشریحی که پس از آزمون چهارگزینه‌ای در اختیار آنها قرار می‌گیرد و کسب حد نصاب علمی و آموزشی،  گواهی تدریس فناوری نانو از ستاد نانو دریافت نمایند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون برگزاری این مسابقه و نحوه ثبت نام آن به‎ ‎پایگاه ‏اینترنتی مسابقه ‎مراجعه کنند یا با شماره‌های دبیرخانه‎ ۰۹۱۹۰۴۲۴۲۰۵،۰۲۱۶۶۵۳۲۶۱۸،۰۲۱۶۶۵۳۲۶۴۸ و ایمیل competition@nano.ir ارتباط حاصل نمایند.