آغاز ثبت‌نام برای جایزه نوآوری در نانوپزشکی

هدف این جایزه، اهدای پاداش به دو راهکار ابداعی برتر حوزه نانوپزشکی است که به پزشکان کمک می‌کند تا بتوانند روش تشخیص ودرمان بیماری‌ها را تغییر داده و مزایای گسترده‌ای برای بیماران به همراه داشته باشند.

پلت‌فورم فناوری اروپا برای نانوپزشکی (ETPN) با همکاری کنسرسیوم ENATRANS که توسط اتحادیه اروپا تامین مالی می‌شود، فرایند ثبت نام برای دومین جایزه نانوپزشکی را آغاز کرده‌ است. در قالب این جایزه، از بهترین نوآوری‌های حوزه نانوپزشکی در سال ۲۰۱۵ قدردانی خواهد شد.
هدف این جایزه، اهدای پاداش به دو راهکار ابداعی برتر حوزه نانوپزشکی است که به پزشکان کمک می‌کند تا بتوانند روش تشخیص ودرمان بیماری‌ها را تغییر داده و مزایای گسترده‌ای برای بیماران به همراه داشته باشند. شرکت‌ها، محققان دانشگاهی و بخش خصوصی در اقصی نقاط جهان می‌توانند در این جایزه شرکت نمایند.
پروژه‌های ثبت‌نام شده باید دربرگیرنده رویکردهای تشخیصی و درمانی کاملا جدیدی بوده، نیازهای پزشکی حل‌نشده در حوزه نانوپزشکی را دربرگرفته و دارای پتانسیل بازار مشخص و بالقوه‌ای باشند.
طرح‌های نانوپزشکی در دو طبقه ذیل ارزیابی خواهند شد:
• جایزه برای پروژه‌های برتری که در مرحله اولیه آزمایشگاهی هستند.
• جایزه برای بهترین محصول.
طرح‌های ارسالی توسط پانلی از متخصصان برتر صنعت داروسازی با تجربه بالا در تحقیق و توسعه و کسب و کار، بررسی و ارزیابی خواهند شد. گروه EBD و Nanomedicines Alliance آمریکا، حامیان این جایزه هستند.
مراسم این جایزه در روز ۳ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی(۱۲ آبان ماه ۱۳۹۴) و در خلال همایش BIO-Europe 2015 در شهر مونیخ آلمان برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند تا ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۱۵ (۲۴ شهرویور ماه ۱۳۹۴) برای ثبت‌نام شرکت در این جایزه به نشانی مراجعه نمایند. http://nanomedicine-award.com/contact