برگزاری ششمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۳۰ مرکز آزمون

ششمین مسابقه ملی فناوری نانو رأس ساعت ۱۰ صبح ۲۴ اردیبهشت‌ماه به طور همزمان در ۳۰ مرکز آزمون در ۲۰ استان کشور برگزار خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه دبیرخانه مسابقه نانو٬ ۳۰ شهر از ۲۰ استان کشور شامل؛ تهران، کرمان، تبریز، رشت، بهبهان، دزفول، بابل، بندر بوشهر، مشهد، اراک، اصفهان، شیراز، دامغان، خمینی شهر، ارومیه، یزد، اهواز، ایلام، اردبیل، قزوین، میناب، همدان، فیروز آباد، زنجان، جهرم، مراغه، لارستان، شهرضا، سیرجان و آباده به عنوان مراکز آزمون ششمین مسابقه ملی فناوری نانو تعیین شده‌اند.

داوطلبان می‌توانند از امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه لغایت سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت ستاد نانو و یا مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت‌نام نموده‌اند، ضمن مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی، اقدام به انتخاب، ویرایش و همچنین دریافت آدرس و اطلاعات مرکز آزمون خود نمایند.

قابل توجه است که داوطلبان هیچ محدودیتی برای تعیین محل حوزه آزمون خود ندارند و با توجه به علاقه و شرایط شخصی، مجاز به انتخاب هر یک از حوزه‌های آزمون اعلام شده در سیستم هستند. لیست مراکز آزمون از اینجا قابل مشاهده و دریافت است.

شایان ذکر است، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه تا روز برگزاری آزمون برای داوطلبان در کارتابل شخصی آنها در سایت نانو و یا از طریق مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام نموده‌اند فراهم خواهد شد.

جزئیات زمان‌های مهم مسابقه به شرح زیر است:
– ویرایش اطلاعات شخصی و تعیین مرکز آزمون: ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه
– دریافت کارت ورود به جلسه آزمون: ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه
– زمان برگزاری مسابقه: ۱۰ صبح روز جمعه ۲۴ اردیبهشت‌ماه

داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به صفحه مسابقه بر روی پایگاه اینترنتی ستاد نانو‏ در خصوص تاریخ‌ها‏، مراکز آزمون و سایر آمار و اطلاعات مربوط به مسابقه‏، اطلاعات لازم را کسب نمایند. همچنین امکان دریافت آخرین اخبار مسابقه از طریق عضویت در کانال تلگرام مسابقه ملی فناوری نانو فراهم می‌باشد.

داوطلبان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره با شماره‌های دبیرخانه
۰۲۱۶۶۵۳۲۶۱۸ و ۰۲۱۶۶۵۳۲۶۴۸از ساعت ۹ تا ۱۸ تماس حاصل و یا با ایمیل competition@nano.ir مکاتبه نمایند.