شماره تابستان مجله ‌Nanomedicine Journal منتشر شد

سومین شماره (Volume 3, Issue 3, summer 2016) از مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پژشکی مشهد منتشر شد.

در این شماره از این مجله هشت مقاله در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیو‌تکنولوژی و داروسازی از محققان دانشگاه‌های مختلف و معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسیده‌است.

لازم به ذکر است که مجله Nanomedicine Journal به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود. این مجله به صورت فصلنامه بوده و تاکنون سه جلد مشتمل بر ۱۲ شماره که حاوی ۸۸ مقاله اصلی و۱۱مقاله مروری است، در آن چاپ شده است.

مجله Nanomedicine Journal توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در پایگاه‌های زیر نیز نمایه شود:

Chemical Abstracts Service (CAS)
Islamic World Science Citation Database (ISC)
EBSCO
(Medical-Journals-Links (MJL
DOAJ
Magiran
IrMedex

همچنین این مجله برای نمایه شدن در پایگاه اطلاعاتی ISI نیز اقدام نموده است که توسط موسسه تامسون-رویتر در دست بررسی است.

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضاء محترم هیات علمی، محققان و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند. لازم به یادآوری است سعی شده است تا فاصله بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یکماه) باشد.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن نیز از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

شایان ذکر است‏، براساس آیین‌نامه ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله علمی ـ پژوهشی در مجلات داخلی با عنوان نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، حمایت تشویقی به مبلغ ۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعلق می‌گیرد.