شماره پاییز مجله JWENT منتشر شد

دومین شماره (Volume 1, Issue 2, Autumn 2016) مجله بین‌المللی Journal of Water and Environmental Nanotechnology منتشر شد.

دومین شماره (Volume 1, Issue 2, Autumn 2016) مجله بین‌المللی Journal of Water and Environmental Nanotechnology  مشتمل بر مقالات محققین برجسته کشورهای مختلف در زمینه‌های نانو محیط زیست، کاربرد فناوری نانو در آب، نانوفناوری زیستی، نانومواد مورد استفاده در فرآیندهای جداسازی منتشر شد.

مجله J Water Environ Nanotechnol بصورت فصلنامه به سردبیری دکتر محسن جهانشاهی منتشر می‌شود.

اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین‌المللی در زمینه‌های مختلف نانو محیط زیست- آب و نانوزیست فناوری از دانشگاه‌های تراز اول دنیا بوده که از آن جمله می‌توان به Miriam Balaban سردبیر مجله Desalination and Water Treatment  و Bart Van Der Bruggen سردبیر مجله Separation and Purification Journal  و دیگر محققین برجسته‌ای اشاره نمود که در هیات تحریریه‌های مجله‌های معتبر دنیا و مراکز مهم علمی عضو بوده و با مجله در حال همکاری هستند.

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضاء محترم هیات علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در آب و محیط زیست، نانوزیست فناوری، نانومحاسبات و ایمنی نانو، مواد جهش‌زای نانویی، نانو در حوزه‌های سلامت مرتبط و دیگر حوزه‌های مورد ذکر در اهداف و جامع مخاطبین مورد اشاره در مجله، استقبال می‌کند.

لازم به یادآوری است که مقالات چاپ شده در مجله J Water Environ Nanotechnol بصورت Open Access در اختیار علاقمندان و مخاطبان قرار می گیرد و سعی شده است تا فرایند دریافت تا پذیرش مقاله با رعایت دقت در بررسی کیفیت مقاله و نوآوری، بسیار کوتاه (حداکثر دو ماه) باشد.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

شایان ذکر است‏، براساس آیین‌نامه ستاد ویژه توسعه نانو، در صورت چاپ مقاله علمی ـ پژوهشی در مجلات داخلی در حوزه فناوری نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، به آن مقاله حمایت تشویقی به مبلغ ۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعلق می‌گیرد.