شماره زمستان مجله JWENT منتشر شد

سومین شماره (Volume 2, Issue 1, Winter 2017) مجله بین‌المللی Journal of Water and Environmental Nanotechnology منتشر شد.

سومین شماره (Volume 2, Issue 1, Winter 2017) مجله بین‌المللی Journal of Water and Environmental Nanotechnology  منتشر شد. این شماره شامل ۸ مقاله در زمینه‌های نانو محیط زیست، کاربرد فناوری نانو در آب، نانوفناوری زیستی، نانومواد مورد استفاده در فرآیندهای جداسازی است که نیمی از این مقالات به محققین داخلی و نیمی دیگر به محققین کشورهای خارجی از جمله فرانسه، اکراین، الجزایر و عراق تعلق دارد.

مجله J Water Environ Nanotechnol بصورت فصلنامه به سردبیری پروفسور محسن جهانشاهی منتشر می‌شود. اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین‌المللی در زمینه‌‌های مختلف نانو محیط زیست، آب و نانوزیست فناوری از دانشگاه‌‌های تراز اول دنیا بوده که در هیات تحریریه‌‌های مجله‌‌های معتبر دنیا و مراکز مهم علمی عضو بوده و با مجله در حال همکاری هستند.

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضاء محترم هیات علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در آب و محیط زیست، نانوزیست فناوری، نانومحاسبات و ایمنی نانو، مواد جهش‌زای نانویی، نانو در حوزه‌های سلامت مرتبط و دیگر حوزه‌های مورد ذکر در اهداف و جامع مخاطبین مورد اشاره در مجله، استقبال می‌کند.

لازم به ذکر است مقالات چاپ شده در مجله J Water Environ Nanotechnol بصورت Open Access در اختیار علاقمندان و مخاطبان قرار می‌گیرد و هیچگونه هزینه‌ای بابت داوری مقالات و انتشار مقالاتی که برای این مجله ارسال می‌شود، دریافت نخواهد شد. همچنین سعی شده فرآیند دریافت تا پذیرش مقاله با رعایت دقت در بررسی کیفیت مقاله و نوآوری، بسیار کوتاه (حداکثر دو ‌ماه) باشد.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

شایان ذکر است‏، مقاله‌های چاپ شده در این مجله در صورت تایید در کمیته علمی ستاد نانو، مشمول دریافت ۸۰۰،۰۰۰ تومان حمایت تشویقی خواهند شد.