فراخوان جشنواره نانو و رسانه

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف انتخاب و معرفی برترین آثار رسانه‌ای سال ۹۵ در حوزه فناوری نانو جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار می‌کند.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف انتخاب و معرفی برترین آثار رسانه‌ای سال ۹۵ در حوزه فناوری نانو جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار می‌کند. علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را ضمن رعایت شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ ۱ اردیبهشت‌ماه الی ۲۰ خردادماه ۱۳۹۶ به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.

این جشنواره در ۴ بخش کلی «رسانه‌های شنیداری»، «رسانه‌های دیداری»، «مطبوعات» و «خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی» برگزار می‌شود.

filereader.php?p1=main_e6fa9688a978675a8

شرایط عمومی شرکت در جشنواره:
•    آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد.
•    آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شود که در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال ۱۳۹۵ تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۵ از طریق یکی از رسانه‌های کشور اعم از رسانه‌های شنیداری، رسانه‌های دیداری، مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی منتشرشده باشد.
•    هر شرکت‌کننده می‌تواند ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
•    محدودیتی برای شرکت در چند بخش توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران می‌توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.
•    «شناسنامه آثار» باید برای هر اثر تکمیل و به همراه آن ارسال ‌شود. شناسنامه آثار را از اینجا دریافت کنید.

شرایط اختصاصی شرکت در جشنواره:
رسانه‌های‌ شنیداری
•    آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت mp3 ارسال شود.

رسانه‌های دیداری
•    آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت flv – mp4 – mpeg ارسال شود.

مطبوعات
•    در این بخش فقط آثار منتشر شده در روزنامه‌ها و مجلات کثیرالانتشار پذیرفته می‌شود.
•    آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت jpeg  یا pdf ارسال شود.

خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی
در این بخش لازم است لینک اثر در بخش خلاصه اثر شناسنامه درج شود.

علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به رایانامهmedia@nano.ir  و یا تلگرام @nanomedia ارسال کنند. همچنین شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۵۱۱۵۹۶ و ۰۹۲۰۶۳۱۰۰۶۳ جهت ارتباط با دبیرخانه جشنواره در دسترس است.

پس از ارسال آثار به دبیرخانه حداکثر طی ۳ روز «تاییدیه دریافت اثر» برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که پس از زمان مشخص شده «تاییدیه دریافت اثر» را دریافت نکردید در ساعات اداری با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرید و موضوع را پیگیری نمایید.

filereader.php?p1=main_49e20b8766c85b928