اخذ گواهینامه نانومقیاس، شرط حضور شرکت‌های واردکننده محصولات نانویی در نمایشگاه نانو

شرکت‌های وارد کننده محصولات نانویی در صورتی که برای محصولات خود گواهی نانومقیاس دریافت کرده باشند، می‌توانند در دهمین نمایشگاه فناوری نانو شرکت کنند.

شرکت‌های وارد کننده محصولات نانویی در صورتی که برای محصولات خود گواهی نانومقیاس دریافت کرده باشند، می‌توانند در دهمین نمایشگاه فناوری نانو  شرکت کنند. این دسته از متقاضیان پس از تأیید واحد بررسی محصولات، می‌بایست نوع غرفه مورد نظر خود را تعیین نموده و هزینه آن را پرداخت نمایند. هزینه غرفه این دسته از متقاضیان به‌صورت ارزی محاسبه خواهد شد.
گفتنی است به محصولاتی که در حوزه فناوری نانو قرار می‌گیرند، گواهینامه نانومقیاس اعطا می‌شود که وظیفه آن بر عهده واحد ارزیابی محصولات است. این واحد با هدف ارتقای کیفی محصولات، افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان و ایجاد شفافیت بازار محصولات نانو در سال ۱۳۸۶ با حمایت‌های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شکل گرفت. 
متقاضیان جهت بررسی محصولات خود، می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی محصولات فناوری نانو و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۴ الی ۱۷ ارتباط برقرار نمایند.
دهمین نمایشگاه فناوری نانو ۱۴ الی ۱۷ مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار می‌شود.