مراسم اختتامیه هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار شد

مراسم اختتامیه هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو با حضور مسئولان ستاد نانو، مسئولانی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی سراسر کشور و ۱۲۰ نفر از برگزیدگان، نهادهای ترویجی، مدرسان و فعالان این مسابقه، صبح روز سه شنبه ۶ شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، جناب دکتر احمدوند، مدیر کارگروه ترویج ستاد نانو، به تبیین اهداف و برنامه های ترویج و توسعه فناوری نانو در سند چشم انداز ۱۰ ساله دوم فناوری نانو کشور در افق ۱۴۰۴ پرداختند.

در ادامه، جناب دکتر رحمانی، مدیر اجرایی ، گزارشی آماری از روند برگزاری هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو و برنامه ها و فعالیت های مروجین فناوری نانو در سال گذشته ارائه دادند.

گفتنی است در پایان این مراسم پس از تقدیر از برگزیدگان و حامیان مسابقه، منتخبینی از برگزیدگان به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

در بعد از ظهر این مراسم نیز بیست و پنجمین هم اندیشی نهادهای ترویجی فناوری نانو با حضور ۳۰ نفر از برگزیدگان، مدرسان و نهادهای ترویجی فعال در هشتمین مسابقه ملی نانو برگزار، و در خصوص نقاط ضعف و قوت مسابقه ملی فناوری نانو، فضای ترویج و آموزش و رویدادهای آموزشی فناوری نانو بحث و تبادل نظر و برای نهمین مسابقه ملی فناوری نانو نیز پیشنهاداتی ارائه شد.

لازم به ذکر است، هشتمین مسابقه فناوری نانو ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در ۹ استان کشور به طور سراسری برگزار شده است.

محمود بیگلری، حمیدرضا شاقلانی‌لور و مرتضی اباذری رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

اسامی برگزیدگان هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو از اینجا قابل مشاهده است.