حضور شرکت‌های نانویی در نمایشگاه ایران هلث

حضور شرکت‌های نانویی در نمایشگاه ایران هلث

بیست و دومین دوره نمایشگاه ایران هلث در حالی کار خود را آغاز کرد که چندین شرکت نانویی تولیدکننده تجهیزات پزشکی در غرفه ایران نانو نیز محصولات خود را معرفی و عرضه می‌کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با حضور شرکت‌های فعال در حوزه نانو با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران طی روز‌های ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

در پاویون شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار با محصول «رنگ پودری الکترواستاتیک آنتی‌باکتریال و ضدخوردگی» با محصول «پماد زخم دیابت»، شرکت اکسیر نانوسینا با محصول «سینادوکسوزوم»، با محصول «سیستم تصویربرداری اسپکت قلبی»، با محصول «ونتیلاتور»، با محصول «سیستم جراحی الکتریکی»، با محصول «پیلیسنت» و با «محصولات ارتوپدی» حضور دارند.

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه از بین چندین شرکت فعال در این زمینه انتخاب شده‌اند و در حال حاضر شرکت‌های زیادی در حوزه سلامت، دارویی و تجهیزات پزشکی محصولات نانویی تولید می‌کنند که در سایت http://nanoproduct.ir/ اطلاعات این شرکت‌ها و محصولات آن‌ها به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود.