کانال آپارات «نانو در ایران» یک‌ساله شد

کانال آپارات «نانو در ایران» ، در حالی یک سالگی خود را پشت سر می‌گذارد که هر کلیپ آن به‌طور میانگین بیش از ۳۳۰۰ مرتبه بازدید شده است. کلیپ‌های «نانو در ایران»، «روی خط نانو» و «نانو و صنعت» بخشی از محتوای منتشر شده در کانال نانو در ایران است.

با یک‌ساله شدن کانال آپارات «نانو در ایران»، بازدیدهای این کانال به مرز ۳۱۰ هزار بازدید نزدیک شد. این کانال که با هدف معرفی پیشرفت‌ها و دستاوردهای فناوری نانوی ایران راه‌اندازی شده، ۹۱ کلیپ با عناوین «به توان نانو»، «نانو در سیما»، «روی خط نانو» و«نانو و صنعت » را تولید و منتشر کرده است.

ویدیوهای «به توان نانو» محصولات نانویی ایرانی را با محصول معمولی موجود در بازار مقایسه کرده تا تفاوت عملکرد و مزیت‌های محصول نانویی را به شکل ملموس‌تری به مخاطب معرفی نماید. از جمله محصولات معرفی شده در ویدیوهای «به توان نانو» می‌توان به رنگ‌های ضدخوردگی، مته‌های سخت و مقاوم، فیلترهای نیروگاهی، لوله پولیکای مقاوم، اجاق گازهای با پوشش نانو و ۲۰ عنوان کلیپ دیگر اشاره کرد که با حدود ۲۱۰ هزار بازدید بیشترین مخاطب کانال را به خود اختصاص داده است.

علاقه‌‌مندان به مشاهده آخرین اخبار نانویی منتشر شده در شبکه‌های مختلف صدا و سیما نیز می‌توانند گزارش به‌روز از دستاوردهای نانوی ایران را در قالب گزارش‌های تصویری «روی خط نانو» مشاهده کنند. ۲۳ ویدئوی «روی خط نانو» که در بازه های ۱۰ روزه منتشر می‌شوند، ۵۱ هزار مرتبه دیده شده‌اند.

صداوسیما در برنامه‌ها و شبکه‌های مختلف خود گزارش‌هایی درباره محصولات صنعتی ایران، دستاوردهای پژوهشگران و … را پخش می‌کند که این گزارش‌ها در بخش «نانو در سیما» قابل مشاهده است. در سال گذشته ۴۱ ویدیوی با حدود ۲۱ هزار بازدید در این بخش منتشر شده است.

«نانو وصنعت» نیز ویدئوهای مرتبط با فعالیت‌های صنعتی تمرکز دارد، جایی که می‌توان با دستاوردهای صنعتگران ایرانی را در حوزه نانو آشنا شد.

«کانال آپارات نانو در ایران» را از اینجا مشاهده کنید.