تخفیف ۵۰ درصدی استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ در آیکن

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) برای توسعه همکاری خود با متخصصان فعال در حوزه نانوپوشش، اقدام به اعطای تخفیف ۵۰% استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال کرده است. علاقه‌مندان می توانند تا پایان شهریورماه ۹۸ برای ثبت‌نام در این طرح تخفیف با آیکن تماس بگیرند.

به منظور توسعه همکاری مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی محققان و صنعتگران حوزه نانوپوشش، آیکن گرنت ۵۰ درصدی برای استفاده از خدمات تخصصی پلتفرم نانوپوشش‌ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال درنظر گرفته است. جهت استفاده از این گرنت، یک ایمیل برای افرادی که پست الکترونیکی خود را در پایگاه داده ICAN ثبت نموده‌اند، ارسال شده است و این افراد لازم است که اطلاعات خواسته شده در ایمیل را در پاسخ به همان ایمیل برای ICAN ارسال نمایند. پس از دریافت اطلاعات خواسته شده، لینک این تخفیف برای علاقه‌مندان در حساب کاربری آن‌ها در شبکه آزمایشگاهی راهبردی ایجاد خواهد شد و می‌توانند از تخفیف خود جهت استفاده از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در حوزه پلتفرم نانوپوشش استفاده نمایند. لازم به ذکر است که مهلت ارسال اطلاعات درخواستی برای ICAN تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ است.

از تجهیزات مستقر در پلتفرم نانوپوشش‌های ICAN می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه کندوپاش مغناطیسی جریان مستقیم
دستگاه کندوپاش مجهز به فرکانس رادیویی
دستگاه تبخیر حرارتی
دستگاه تبخیر با باریکه الکترونی
دستگاه تبخیر قوس کاتدی

همچنین، اساتید و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور که ایمیل ثبت‌نام در طرح تخفیفی ICAN برای آن‌ها ارسال نشده است و یا تاکنون از خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در پلتفرم نانوپوشش‌ها استفاده نکرده‌اند و علاقه‌مند به استفاده از این طرح تخفیف هستند، کافی است تا پایان شهریورماه با ارسال اطلاعات زیر از طریق ایمیل با موضوع «گرنت ۵۰درصدی پلتفرم نانوپوشش» به آدرس ICAN@nano.ir در این طرح تخفیف ثبت‌نام نمایند.

نام و نام خانوادگی
کد ملی
نام دانشگاه و دانشکده
شماره تماس

لازم به ذکر است که این طرح تخفیف پس از ثبت‌نام، تا پایان سال ۹۸ قابل استفاده خواهد بود.