برگزاری سلسه وبینارهای مجازی فناوری‌نانو

در راستای آمادگی برای دهمین مسابقه ملی نانو، سلسله وبینارهایی برای تشریح مقالات سایت آموزش فناوری‌نانو برگزار می‌شود.

سلسه وبینارهای مجازی فناوری نانو با تمرکز روی ایجاد آمادگی برای دهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار می‌شود. در این دوره تمامی مجموعه مقالات سایت آموزش فناوری‌نانو به مخاطبان تدریس می‌شود. مقالات سایت آموزش فناوری‌نانو، منبع دهمین مسابقه ملی نانو است.

برگزاری مسابقات هفتگی و اهدای جوایز نفیس از جمله دیگر برنامه‌های جانبی این وبینارها خواهد بود. این دوره توسط دارنده مدال نقره آزمون ملی نانو که مدرس تراز الف ستاد نانو نیز است، برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، با آیدی foroozannejad@ در پیام‌رسان بله ارتباط بگیرید یا با شماره تلفن ۰۹۱۹۸۱۲۴۵۶ تماس حاصل فرمایید.

مسابقه ملی فناوری نانو بزرگ‌ترین رقابت علمی با موضوع فناوری نانو در میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی علاقه‌مند است که هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو (بخش ترویج دانشجویی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) برگزار می‌شود؛ هدف از برگزاری مسابقه ملی نانو، افزایش آشنایی دانشجویان و محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در سطح دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی نخبگان نانویی و برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی به فعالیت‌های آموزشی-پژوهشی و حمایت‌های تشویقی اختصاص یافته است.

لازم به ذکر است، با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از اسفندماه ۱۳۹۸ و نبود برنامه مشخص برای بازگشایی این مراکز در آینده نزدیک، دهمین مسابقه ملی نانو در زمستان سال جاری برگزار خواهد شد.