تورصنعتی مجازی: بازدید از شرکت نانوفناوران خاور -۲۵ اسفند

تورصنعتی مجازی بازدید از شرکت نانوفناوران خاور ۲۵ اسفند با راهبری سید امیرحسین تقوی، مدیر عامل و مؤسس شرکت نانوفناوران خاور، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، برگزار خواهد شد.

لایو تور صنعتی، روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه، رأس ساعت ۱۱ صبح، با موضوع بازدیدمجازی از شرکت نانوفناوران خاور (تولیدکننده ماسکهای نانو و فیلترهای صنعتی و خدمات نانوالکتروریسی) و با راهبری مهندس سید امیرحسین تقوی، مدیرعامل و مؤسس شرکت نانوفناوران خاور، در صفحه اینستاگرام به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، برگزار خواهد شد.

گفتنی است شرکت نانوفناوران خاور NFK، در حوزه تولید هوا به فعالیت می پردازد. از جمله کاربردهای این نانوفیلترهای صنعتی می‌توان به صنایع ساختمانی (کارخانجات سیمان – گچ – کاشی و سرامیک و …)، صنایع فلزات (کارخانجات فولاد، ذوب فلزات و …)، صنایع غذایی (کارخانجات آرد، ماکارونی، روغن نباتی و …)، صنایع پتروشیمی و … اشاره کرد. این فیلترها باعث افزایش راندمان فیلتر، جذب ذرات بیشتر و طول عمر آن می‌گردد.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه‌ای و عموم علاقه‌مندان حوزه‌های صنعتی فناوری نانو، دعوت می‌شود تا در این تور صنعتی مجازی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از تولید نانوالیاف صنعتی و ارتقای صنعت فیلتراسیون کارخانجات صنعتی، به طرح پرسش‌ها از مدیر مجموعه صنعتی و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

شرکت دانش‌بنیان نانوفناوران خاور، تولیدکننده فیلترهای صنعتی با فناوری نانو در ایران با قابلیت جذب ذرات و طول عمر بیشتر و واحد برتر فناور دانشگاه امیرکبیر در هفته پژوهش، دارای گواهی تاییدیه نانو مقیاس از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ، و گواهی‌نامه‌های استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت (ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸) و سیستم رضایت‌مندی مشتریان ۱۰۰۰۴:۲۰۱۲) ISO) می‌باشد. بنیان‌گذاران این شرکت با بهره‌گیری از مهندسان و فارغ‌التحصیلان رشته نانو تکنولوژی مهندسی پلیمر،مهندسی شیمی و نساجی توانسته‌اند با بکارگیری فناوری نانو راندمان فیلترهای مورد استفاده در صنعت کشور را به میزان قابل توجهی ارتقا بخشند . شرکت نانوفناوران خاور با بیش از دو دهه سابقه از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در خصوص فیلترهای نانو توسعه داده و هم اکنون مفتخر است که تولید انبوه فیلترهای نانو و غیرنانوی خود را در شهرک صنعتی ایوانکی با اخذ پروانه بهره‌برداری در تولید بیش از ۱ میلیون عدد ماسک سوپاپ‌دار نانو و ۶۰۰ هزار عدد فیلتر هوای غیر خودرویی نانو و معمولی از وزارت صنعت و تولید انبوه فیلترهای صنعتی و خدمات پوشش نانوالیاف به بیش از ۴۰۰ کارخانه بزرگ صنعتی در کشور عرضه نماید.

شایان ذکر است که سلسله برنامه‌های تور صنعتی مجازی در بستر اینستاگرام و بصورت زنده (لایوتور صنعتی)، در راستای فناوری نانو، و با هدف معرفی توانمندی‌ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران در این حوزه، و ایجاد فضای زنده پرسش و پاسخ با مدیران صنعتی و نانوفناوران، به اجرا گذاشته می‌شود.

کلیک کنید»» لینک ورود به لایوتور صنعتی بازدید از شرکت نانوفناوران خاور