ویژه‌برنامه افتتاحیه مجازی برای متقاضیان ورود به دوره پنجم نانواستارت‌آپ؛ سه‌شنبه، ۲۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰

ویژه‌ برنامه افتتاحیه دوره پنجم نانواستارت‌آپ با محوریت معرفی نانواستارت‌آپ و بسته‌های حمایتی این برنامه از تیم‌های فناور روز سه‌شنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ به صورت مجازی از طریق بستر آپارات بنیاد آموزش فناوری نانو و اینستاگرام نانواستارت‌آپ پخش خواهد شد.

برنامه نانواستارت‌آپ یکی از برنامه‌های توسعه فناوری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. تیم‌های فناور متعددی در چهار دوره گذشته وارد برنامه استارت‎آپ شده و با کسب حمایت‌های مادی و معنوی نانواستارت‌آپ موفق به توسعه نمونه اولیه (MVP) در طول بازه زمانی یک‌ساله حضور در برنامه شده‌اند.

گام نخست ارزیابی داوطلبان ورود به نانواستارت‌آپ بر اساس نتیجه آزمون مرحله اول دهمین مسابقه ملی فناوری نانو که به صورت مجازی از طریق سایت آموزش فناوری نانو (www.nanoeducation.ir) در مرداد سال جاری برگزار گردیده، برداشته شده است. در گام بعدی امکان شرکت در آزمون‌ کارآفرینی به صورت مجازی در بستر سایت آموزش فناوری نانو از تاریخ ۲۵ مهرماه فراهم گردیده است. داوطلبان تا تاریخ ۳۰ آبان فرصت دارند تا در این آزمون شرکت کنند. همچنین لازم است داوطلبان بر اساس دسته انتخابی خود (۱- دانشجو یا فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی، ۲- دانشجو یا فارغ‌التحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای ایده و ۳- دانشجو یا فارغ‌التحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی دارای نمونه آزمایشگاهی) نسبت به تکمیل و ارسال فرم‌های مقتضی اقدام کنند (فرم‌های خام در اینجا قابل دریافت است).

برنامه افتتاحیه دوره پنجم نانواستارت‌آپ به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد. تمامی علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی و نوآوری می‌توانند با مراجعه به لینک‌های مربوطه این برنامه را مشاهده کنند.

لینک‌های برنامه:

www.aparat.com/nefnanoir/live

www.instagram.com/nanostartup

بخش‌های مختلف این برنامه به شرح ذیل است:

  • مصاحبه با جناب آقای دکتر علی‌اصغر نجیمی، رئیس محترم گروه صنعت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو
  • مصاحبه با جناب آقای دکتر عماد احمدوند، رئیس محترم گروه ترویج و آموزش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو
  • مصاحبه با جناب آقای دکتر فرهاد بخشی، کارآفرین موفق نانویی و مدیرعامل شرکت پدیده زیستی نانو
  • مصاحبه با مهندس محمد اصغری، مدیر دبیرخانه برنامه نانواستارت‌آپ
  • مصاحبه با دکتر ابوالفضل آذرنیا، مدیر فنی برنامه نانواستارت‌آپ
  • مصاحبه با اعضای تیم پلاسمانوین، تیم موفق دوره چهارم نانواستارت‌آپ

با توجه به حجم مطالب ارائه‌شده در این برنامه و اهمیت آن‌ها، از تمامی داوطلبان درخواست می‌گردد در این برنامه شرکت کنند.

سایر علاقه‌مندان به مقوله توسعه فناوری نانو و مفاهیم مرتبط نیز می‌توانند در افتتاحیه برنامه شرکت کنند.

در صورت بروز هرگونه سوال، پیشنهاد و انتقاد می‌توانید از طریق شماره‌های ۶۶۵۵۳۶۷۱-۰۲۱ و ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۹۲ (تماس، تلگرام و واتس‌آپ) با دبیرخانه نانواستارت‌آپ در ارتباط باشید.