لایو صنعتی نانو: کاربردهای فناوری نانو در بسته‌بندی‌های فعال و هوشمند مواد غذایی– ۱۸ اسفندماه

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰، رأس ساعت ۹:۰۰ شب، با موضوع «کاربردهای صنعتی فناوری نانو در بسته‌‌‌بندی‌های فعال و هوشمند مواد غذایی»، میزبان مدیرعامل «شرکت بسپار پیشرفته شریف»، خواهد بود.

این برنامه، به‌صورت گفتگوی زنده دکتر سروش صحرائیان کارگزار بخش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با دکتر رسول لسان خوش، مدیر عامل «» (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام (INDnano.ir@)، برگزار خواهد شد.

گفتنی است که «شرکت بسپار پیشرفته شریف»، به‌عنوان تولیدکننده مستربچ و آمیزه‌های پلیمری فعال و وظیفه دار، در زمینه صنایع پلیمری، غذایی و صنعتی فعالیت می‌کند. تولید فیلم‌ها و مستربچ‌های پلی‌اتیلن آنتی‌بلاک، و همچنین تولید فیلم‌ها و آمیزه‌های پلی‌اتیلنی ضدباکتری و نانو، از جمله محصولات این شرکت با گواهینامه نانومقیاس است.

مستربچ‌های پلی‌اتیلن آنتی‌بلاک نانو، در ساخت انواع نایلون ، ساخت ظروف نگهداری مواد غذائی و تولید انواع وسایل پلیمری آشپزخانه کاربرد دارند. همچنین پلاستیک‌ها و پلیمرهای ضدباکتری بر پایه پلی‌اتیلن در طیف وسیعی از کاربردهای ضدباکتری از قبیل کاربردهای خودرو، کالاهای خانگی، ظروف و لوازم خانه، بسته‌بندی، کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی، کاربردهای صنعتی و مصارف عمومی به کار می‌روند.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه‌ای و تخصصی و عموم علاقمندان حوزه‌های صنعتی فناوری نانو، دعوت می‌شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از کاربردهای صنعتی فناوری نانو در بسته‌بندی‌های فعال و هوشمند مواد غذایی، به طرح پرسش‌ها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

(INDnano.ir@)

شایان ذکر است گفتگوهای زنده صنعتی و تخصصی در بستر اینستاگرام ()، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی و توسعه برنامه‌های حمایتی و صنعتی کشور، کاربردهای صنعتی، توانمندی‌ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای مدیران، صنعتگران و علاقمندان عرصه فناوری و صنعت، به‌عنوان یکی از برنامه‌های صنعتی صفحه رسمی اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)، به اجرا گذاشته می‌شود و علاقمندان می‌توانند ضمن حضور رایگان و آزاد در این برنامه‌ها، از طریق دایرکت صفحه، با مسئولین هر حوزه در ارتباط باشند و نقطه نظرات خود را در هر لحظه بصورت نظر (کامنت) یا پیام مستقیم (Direct)، مطرح نمایند.

لینک مستقیم ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)