نانو و شهرک‌ها: نشست فرصت‌ها و کاربردهای صنعتی فناوری‌نانو در شهرک صنعتی رازی

در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و در اجرای رویدادهای صنعتی هفتگی، در قالب برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، نشست صنعتی معرفی فرصت‌ها و کاربردهای فناوری نانو، روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۲ تا ۱۴ در شهرک صنعتی رازی برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور مدیران و کارشناسان شهرک صنعتی رازی و نمایندگان شرکت‌ها و واحدهای صنعتی حول محورهای زیر اجرا خواهد شد:

  • فناوری نانو و مزایای کاربردی آن در صنایع
  • دستاوردها و توانمندی‌های صنعتی ایران در زمینه فناوری نانو
  • معرفی حمایت‌های موجود از شرکت‌های صنعتی متقاضی فناوری
  • معرفی راه‌حل‌های فناورانه برای رفع چالش‌های تولید و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی
  • اطلاع‌رسانی پیرامون مزایای کاربردی و صنعتی فناوری نانو در صنایع داخلی
  • فرصت‌های تجاری و اقتصادی بکارگیری نانو در صنایع و تولیدات کشور
  • محصولات و توانمندی‌های صنعتی ایران در فناوری نانو

همچنین شناسائی واحدهای صنعتی مستعد دانش‌بنیان و حمایت برای دانش‌بنیان شدن این شرکت‌ها، دریافت تقاضاها و نیازهای صنعتی قابل حل با فناوری نانو در جهت کمک به ارتقای فناوری و رفع چالش‌های موجود در خط تولید در واحدهای صنعتی، کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، از دیگر اهداف برگزاری اجرای این برنامه و برپایی نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی است.

این رویداد در ساعت ۱۲ تا ۱۴ روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۱، در شهرک صنعتی رازی، خیابان یازدهم، ساختمان آتش‌نشانی، طبقه دوم برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است حضور در این برنامه برای مدیران، نمایندگان شرکت‌ها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت‌نام از طریق مراجعه به نشانی https://asiahitech.com/seminar و شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا (آسیاهایتک-ASIAHITECH)، امکان‌پذیر است.

مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به شرکت در این برنامه، می توانند ضمن مکاتبه با رایانامه بخش ترویج صنعتی ستاد با شناسه IPS@nano.ir و یا  IND@nano.ir و یا تماس با شماره‌های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۹۰۰۹۰۰۷۴۶، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود و آگاهی از فرصت‌های تجاری و اقتصادی فناوری نانو در واحدهای صنعتی مربوط به خود، کسب اطلاع و اقدام نمایند.

سلسله نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی، نظر به اهمیت شهرک‌های صنعتی در رشد اقتصادی کشور از یک سو، و توانمندی‌های صنعتی فناوران کشور در حوزه نانو از سوی دیگر، در قالب طرح «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان و سازمان‌ها و مجموعه‌های مرتبط صنعتی به اجرا گذاشته شده است.