گرافن وارد شارژرهای مغناطیسی بی‌سیم می‌شود

شرکت آواداین (Avadain) اعلام کرد که به دنبال استفاده از گرافن در تولید شارژر‌های مغناطیسی بی‌سیم است. این شرکت از همکاری برای بهره‌گیری از گرافن در شارژرهای ماگفاس (Magfas) خبر داد.

ماگفاس یک شرکت فعال در حوزه الکترونیک بوده که اقدام به تولید محصولاتی می‌کند که به صورت مغناطیسی و بی‌سیم شارژ می‌شوند. ادوات مختلفی از تلفن‌همراه و تبلت گرفته تا انواع تجهیزات الکترونیکی را می‌توان با این شارژرها شارژ کرد. ماگفاس با استفاده از گرافن آواداین در مجموعه محصولات پیشرو خود، امیدوار است که به عملکرد پیشرفته، وزن سبک‌تر و افزایش دوام برسد و در نتیجه یک تجربه برتر را برای مشتری ایجاد کند.

فیل‌فان ورمر، مدیر ارشد تجاری آواداین گفت: «ما از همکاری با ماگفاس هیجان زده‌ایم تا ویژگی های خارق العاده گرافن ورقه‌ای بزرگ، نازک و تقریباً نقص را به دستگاه های شارژر فوق العاده محبوب ماگفاس بیاوریم.»

سیمور سگنیت، مدیرعامل ماگفاس گفت: «ما از همکاری با آواداین هیجان زده‌ایم و به دنبال راه‌هایی برای ترکیب این ماده در محصولات نسل بعدی خود باشیم. ما معتقدیم که پیشرفت فناوری آواداین برای تولید انبوه گرافن واقعاً قابل توجه است و ما از این موضوع هیجان‌زده هستیم.»

برد لارشان، مدیرعامل آواداین گفت: «این همکاری با ماگفاس فرصتی هیجان‌انگیز برای آواداین است تا کاربرد واقعی گرافن ما را نشان دهد.»

فناوری نوآورانه و انقلابی آواداین موجب شده است که تولید انبوه گرافن با کیفیت بالا بتواند تقاضای رو به افزایش این ماده انقلابی را برآورده کند. فرآیند تولید سازگار با محیط زیست در سطح جهانی، باعث تولید پلاکت‌های گرافنی بزرگ، نازک و تقریباً بدون نقص می‌شود. فناوری آواداین در سطح جهانی ثبت اختراع شده و کیفیت، کمیت و قیمت مناسب پلاکت‌های گرافنی را تضمین می‌کند. فرآیند آواداین در هنگام تولید پلاکت‌های بزرگ و نازک در حد ۲-۵ لایه اتمی، از بروز نقص ساختاری جلوگیری می‌کند.