عرضه تجاری نانوپوشش ضدخوردگی با دوام بالا و مصرف کم رنگ

عرضه تجاری نانوپوشش ضدخوردگی با دوام بالا و مصرف کم رنگ

گرادو گرافن (Gerdau Graphene LTDA) یکی از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری نانو بوده که پیشگام در بخش مواد گرافنی برای کاربردهای صنعتی است. این شرکت از در دسترس بودن Nanocorr Shield ، جدیدترین محصول از خط تولید رنگ‌های ضد خوردگی و مواد افزودنی پوشش‌ها خبر داد.

Nanocorr Shield با استفاده از فناوری منحصر به فرG2D  گرادو گرافن تولید شده که یک افزودنی شیمیایی تقویت شده با گرافن است که برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی رنگ‌ها و روکش‌های طراحی شده است. Nanocorr Shield افزایش ۳۰-۷۰ ٪ مقاومت در برابر خوردگی را هنگام آزمایش اسپری نمکی نشان داده است.

افزودن مقدار کمی از گرافن مخصوص توسعه یافته به رنگ‌ها و روکش‌ها باعث افزایش اثر سد در برابر عناصر خورنده مانند آب، اکسیژن و کلریدها می‌شود. علاوه بر این، Nanocorr با کاهش ضخامت اسمی پوشش ضمن حفظ سایر خصوصیات و خصوصیات عملکرد رنگ یا پوشش، میزان مصرف رنگ را کاهش می‌دهد.

Nanocorr لیست مواد افزودنی شیمیایی این شرکت را برای بازار رنگ و پوشش، که شامل افزودنی ضد خوردگی G2D Nanocorr برای رنگ‌ها و پوشش‌های مبتنی بر آب است، تکمیل می‌کند. Nanodur و Nanolav پوشش‌های دیگر این شرکت هستند که دوام بالا و قابلیت شستشوی را برای رنگ به ارمغان می‌آورند بدون این که تأثیری در pH داشته باشند. این دو محصول تأثیر منفی روی محیط زیست را در زمینه تولید رنگ و پوشش کاهش می‌دهند. این دو محصول با فناوری اختصاصی G2D شرکت گرادو ساخته شده‌اند که در آن‌ها از نانوپلاکت‌های گرافن استفاده می‌شود.

الکساندرو زانوتو مدیرفنی محصولات این شرکت می‌گوید: «Nanocorr یک راه حل با کیفیت برای مقابله با خوردگی و گسترش عمر مفید ساختارهای فلزی بوده که به کاهش نیاز به نگهداری مکرر و هزینه های مرتبط کمک می‌کند. تأثیر مثبت آن فراتر از محافظت در برابر خوردگی بوده، به طوری که ترویج پایداری و کارآیی اقتصادی در بخش‌های مختلف را به ارمغان می‌آورد.»