توافق‌نامه‌ای برای توزیع محصولات نانولوله‌کربنی در آسیا

شرکت SouthWest NanoTechnologies به عنوان یکی از تولیدکنندگان نانولوله کربنی در آمریکا، تفاهم‌نامه‌ای با شرکت Itochu Plastics Inc به امضاء رسانده که در آن توزیع محصولات خود را در آسیا به این شرکت واگذار کرده است.

شرکت SouthWest NanoTechnologies اعلام کرده که به توافقاتی با شرکت Itochu Plastics Inc رسیده که بر اساس آن قرار است نانولوله‌های کربنی تک جداره و چند جداره و همچنین جوهرهای مبتنی بر نانولوله ها‌ی کربنی این شرکت را در آسیا به فروش برساند.
دیو آرتو از مدیران شرکت SouthWest NanoTechnologies می‌گوید فرصت‌های فروش در آسیا رو به افزایش است به همین دلیل نیاز به یک شریک توزیع کننده در این بازار به شدت احساس می‌شود. Itochu Plastics Inc گزینه مناسبی برای این کار است این شرکت می‌تواند به عنوان همکار محصولات ما را برای فعالان حوزه نیمه‌هادی، تولیدکنندگان نمایشگر و کامپوزیت‌های پیشرفته به فروش برساند. با این کار ما بهتر می‌توانیم نیاز مشتریان خود را برآورده سازیم.
روییچی کوماتسوزوکی مدیر شرکت Itochu Plastics Inc می‌گوید ما از این که به عنوان توزیع کننده محصولات SouthWest NanoTechnologies هستیم خوشحالیم. ما معتقدیم که فرصت‌های زیادی برای محصولات این شرکت در بازار آسیا وجود دارد. بنابراین Itochu Plastics Inc می‌تواند برای توزیع محصولات مبتنی بر نانولوله کربنی در این بازار کمک شایانی کند.
SouthWest NanoTechnologies اخیرا محصولی جدید از نانولوله کربنی تک جداره موسوم به SG65i تولید کرده است این محصول دارای غلظت بالایی از نانولوله‌های کربنی تک جداره نیمه‌هادی است. از این محصول می‌توان در تولید ادوات نیمه‌هادی قابل چاپ استفاده کرد. این شرکت قصد دارد به زودی محصولی برای پوشش‌های رسانای شفاف ارائه کند. این محصول به صورت پودر بوده و می‌توان از آن در نمایشگرهای لمسی، الکترودهای خورشیدی، حسگرها و ادوات روشنایی استفاده کرد.
این شرکت اخیرا دو گرید جدید از محصولات نانولوله کربنی خود را به بازار عرضه کرده است که به عنوان افزودنی می‌توان از آن استفاده کرد این افزودنی برای افزایش هدایت الکتریکی پلیمرها و بهبود عملکرد کاتدها در باتری‌های یون لیتیم مناسب است. این شرکت جوهرهای مبتنی بر نانولوله کربنی تولید کرده است که رسانا و نیمه‌رسانا بوده و از آن می‌توان در ادوات الکترونیکی انعطاف‌پذیر استفاده کرد.
SouthWest NanoTechnologies یک شرکت تولید کننده در حوزه نانولوله‌های کربنی است که محصولات خود را به صورت پودر، جوهر و محلول عرضه می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده و مرکز تحقیق و توسعه آن در بوستون آمریکا است.