پیش‌بینی بازار جهانی نانوپوشش‌ها تا سال ۲۰۱۹

بازار جهانی نانوپوشش‌ها به خاطر تقاضای انبوه صنعت پوشش‌های خودرو و پزشکی به سرعت در حال رشد است.

شرکت ریسرچ اند مارکت (Research and Markets) گزارش جدیدی با عنوان «بازار نانوپوشش‌ها براساس نوع، کاربرد، منطقه- روندها و پیش‌بینی آن تا سال ۲۰۱۹» ارائه کرده است.
نانوپوشش‌ها در بخش‌های مختلفی نظیر سلامت، خودرو، غذا و بسته‌بندی، صنایع دریایی، تجهیزات تصفیه آب، الکترونیک، ساخت و ساز، انرژی و نساجی استفاده می‌شوند.
در سال ۲۰۱۳ میلادی از نظر ارزش بازار، آمریکای شمالی پیشگام بوده است. بازار جهانی نانوپوشش‌ها به خاطر تقاضای انبوه صنعت پوشش‌های خودرو و پزشکی به سرعت در حال رشد است. همچنین طی چند سال گذشته، رشد تقاضا از طرف کشورهای برزیل، روسیه، هند و چین (BRIC) نیز پیش‌ران بازار جهانی نانوپوشش‌ها بوده است. در سال‌های آینده و از آنجایی که دولت‌های اروپایی مقررات دقیقی در زمینه صنعت پوشش‌ها دارند، تقاضای این بخش نیز در این کشورها افزایش خواهد یافت.
بر اساس این گزارش پیش‌بینی می‌شود که طی سال‌های آتی، سریع‌ترین رشد بازار نانوپوشش‌ها در کشورهای منطقه اقیانوس آرام اتفاق بیفتند. در این کشورها، به خاطر رشد صنایع خودروسازی و الکترونیک، تقاضا برای نانوپوشش‌ها نیز افزایش خواهد یافت.
بیوگیت اِی جی، بوهلر پاتریک و نانو گیت اِجی از کشور آلمان، ۲piltd از کشور انگلیس، نانو فیلم و شرکت اینفرامت از ایالات متحده آمریکا از جمله نقش‌آفرینان اصلی بازار نانوپوشش‌ها محسوب می‌شوند.
متن کامل این گزارش به قیمت ۴۶۵۰ دلار از طریق نشانی زیر قابل خریداری است.