برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۳۸ مرکز آزمون

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو رأس ساعت ۱۰ صبح ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در ۳۸ مرکز آزمون در ۲۳ استان کشور برگزار خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه جدید دبیرخانه مسابقه نانو٬ ۳۸ شهر از ۲۳ استان کشور از جمله تهران، کاشمر، کرمان، تبریز، آمل، خرم آباد، کاشان، سهند، رشت، بهبهان، دزفول، ورامین، اوز، بابل، بندر بوشهر، مشهد، اراک، اصفهان، کرج، قیدار، زنجان، لارستان، کرمانشاه، مرودشت، شیراز، سنندج، دامغان، خمینی شهر، شهرکرد، نجف آباد، ارومیه، بجنورد، یزد، اهواز، زاهدان، ماهشهر، قزوین و جهرم بعنوان مراکز آزمون پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو تعیین شده‌اند.

داوطلبان می‌توانند از امروز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه لغایت سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت نانو و یا مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام نموده‌اند، ضمن مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی و عکس پرسنلی، اقدام به انتخاب، ویرایش و همچنین دریافت آدرس و اطلاعات مرکز آزمون خود نمایند. 

قابل توجه است که داوطلبان هیچ محدودیتی برای تعیین محل حوزه آزمون خود ندارند و با توجه به علاقه و شرایط شخصی، مجاز به انتخاب هر یک از حوزه‌های آزمون اعلام شده در سیستم هستند. لیست مراکز آزمون از اینجا قابل دریافت است.

شایان ذکر است، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا روز برگزاری آزمون برای داوطلبان در کارتابل شخصی آنها در سایت نانو و یا از طریق مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام نموده‌اند فراهم خواهد شد.

جزئیات زمان‌های مهم مسابقه به شرح زیر است:
•    ویرایش اطلاعات شخصی و تعیین مرکز آزمون: ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت ماه
•    دریافت کارت ورود به جلسه آزمون: ۱۹ تا ۲۵ اردیبهشت ماه
•    زمان برگزاری مسابقه: ۱۰ صبح روز جمعه ۲۵ اردیبهشت‌ماه

داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به صفحه مسابقه بر روی پایگاه اینترنتی ستاد نانو‏ در خصوص تاریخ‌ها‏، مراکز آزمون و سایر آمار و اطلاعات مربوط به مسابقه‏، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

داوطلبان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره با شماره‌های دبیرخانه
 ۴۸-۰۲۱۶۶۵۳۲۶۱۸ از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب تماس حاصل و یا با ایمیل competition@nano.ir مکاتبه نمایند.