فروش نانوعایق‌های ضدخوردگی به صنعت نفت و گاز

اینداستریال نانوتک سفارش جدیدی از صنعت نفت و گاز برای نانوعایق‌های ضد خوردگی خود دریافت کرده است. این شرکت پیش از این به چندین شرکت نفتی چینی، آرژانتینی و پرتغالی محصولات خود را عرضه کرده است.

اینداستریال نانوتک (Industrial Nanotech) یکی از شرکت‌های تولید کننده عایق و پوشش‌های ضدخوردگی است که با استفاده از فناوری‌ نانو محصولات متعددی در این حوزه تولید می‌کند. اینداستریال نانوتک اخیراً سفارش ۱۰۰۰ گالنی از صنعت نفت و گاز برای این عایق‌های حرارتی و پوشش‌های ضدخوردگی دریافت کرده است. این شرکت برای این سفارش مبلغ ۹۴۹۵۰ دلار دریافت کرده است. پیش از این اینداستریال نانوتک، سفارش ۱۱۷ هزار دلاری از صنعت راه‌آهن برای محصولات خود دریافت کرده بود.
فرانچسکا کرولی، از مدیران شرکت اینداستریال نانوتک، می‌گوید: «این سفارش جدید موجب افزایش فروش و گسترش بازار در صنعت نفت و گاز خواهد شد. نفت و گاز صنعت بسیار مهمی است. ما پیش از این به چند شرکت مختلف در صنعت نفت و گاز برای کاهش هدر رفت انرژی کمک کرده‌ایم. شرکت گالپ انرژی در پرتغال از محصولات ما برای افزایش مقاومت به خوردگی لوله‌های انتقال گاز و تانک‌های ذخیره سوخت استفاده کرده‌ است. «اناپ» یکی از شرکت‌های آرژانتینی است که به همراه شرکت سینوپک چین از محصولات ما برای ساخت مخزن ذخیره سوخت استفاده کرده‌ است. این سفارش جدید در صنعت نفت و گاز به ما کمک می‌کند تا روند گسترش بازار خود را تداوم دهیم. ما پیش بینی می‌کنیم که طی چند ماه آینده ۱۵۰۰ گالن دیگر سفارش از همین مشتری داشته باشیم.»
اینداستریال نانوتک، فناوری ساخت محصولات عایق خود را به صورت پتنتی به ثبت رسانده است. این شرکت جوایز متعددی برای یافته‌های علمی و محصولات مبتنی بر فناوری‌ نانو دریافت کرده است. پوشش‌های این شرکت علاوه براین که مقاومت به خوردگی زیرلایه را افزایش می‌دهد، عایق حرارتی است و در برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاوم می‌باشد.