کاتالوگ شرکت‌های فعال در حوزه گرافن ۲۰۱۵

بنیاد فانتوم نسخه دوم کاتالوگ شرکت‌های فعال در نقاط مختلف جهان در حوزه گرافن را منتشر نمود.

بنیاد فانتوم (Phantoms Foundation) در کشور اسپانیا، نسخه دوم کاتالوگ شرکت‌های فعال در نقاط مختلف جهان در حوزه گرافن را منتشر نمود. در نسخه دوم، ۸۲ شرکتی که به طور مستقیم در این حوزه فعالیت می‌کنند، پوشش داده شده است. همچنین نسخه سوم این گزارش که انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شود، تمامی دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و … فعال در حوزه گرافن را پوشش خواهد داد.
این پیشگامی به عنوان یک منبع آزاد، به دنبال جذب همکارانی از اقصی نقاط جهان است که علاقمند به تقسیم، تبادل و بررسی راه‌های جدید پیشرفت‌های تجاری و علمی مربوط به حوزه گرافن هستند.
هدف اصلی این پیشگامی، داشتن یک منبع در دسترس می‌باشد تا در قالب آن، یک پرونده منسجم از تمامی شرکت‌های فعال در حوزه گرافن تهیه شود. کاتالوگ جدید، شرکت‌های فعال در حوزه گرافن را بررسی کرده و راهکاری برای ارتقای تعاملات و همکاری‌های آینده ارائه می‌کند. همچنین کاتالوگ جدید به عنوان منبعی ارزشمند برای سرمایه‌گذاران، شرکت‌های استفاده کننده نهایی، سیاست‌گذاران و … عمل خواهد کرد. این کاتالوگ راهکاری برای ارتقای تعامل، هم‌افزایی و همکاری‌های آتی در زمینه پیشرفت‌‌های علمی و تجاری مربوط به حوزه گرافن است.
در حال حاضر اطلاعات مربوط به ۸۲ شرکت در این کاتالوگ ارائه شده است. نسخه الکترونیکی کاتالوگ جدید از طریق نشانی قابل دریافت است. www.grapheneconf.com/companies_catalogue/