تقدیر از شرکت ”پوشاک مهیار“ به‌عنوان صادرکننده برتر استان زنجان

به مناسبت بیستمین سالروز ملی صادرات، از شرکت پوشاک مهیار به عنوان صادرکننده نمونه استانی زنجان تجلیل شد.

به مناسبت بیستمین سالروز ملی صادرات، از شرکت پوشاک مهیار به عنوان صادرکننده نمونه استانی زنجان تجلیل شد.

شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار که در سال ۱۳۶۶ با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید گذاشته است، در طی سال‌های متمادی توانسته سبد محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش دهد. این تولیدکننده که سال‌ها است به عنوان یکی از پیشگامان تولید جوراب نانو شناخته می­‌شود علاوه بر بازار داخل، تولیدات خود را به کشورهایی چون عراق، تاجیکستان و افغانستان نیز صادر می­‌کند. پوشاک تولیدی این شرکت اولین پوشاک صادراتی استان زنجان است که توانسته شرکت پوشاک مهیار را شایسته تقدیر به عنوان یکی ازشرکت‌های برتر صادراتی استان در سال ۱۳۹۴ کند.

filereader.php?p1=main_e10adc3949ba59abb

به گفته محمود ضرابی مدیرعامل شرکت پوشاک مهیار، ۶۰ درصد صادرات یک میلیون دلاری این شرکت در سال ۱۳۹۴ محصولات نانویی بوده و این شرکت در نظر دارد حجم صادارت خود را به حدود ۱/۵ میلیون دلار در سال ۱۳۹۵ برساند. ورود به بازار بزرگ کشور روسیه دیگر هدفی است که فرصت‌های جذابی برای توسعه محصولات این شرکت نیز به همراه خواهد داشت. همچنین به گفته ضرابی، بزودی از نسل جدید محصولات این شرکت مبتنی بر فناوری نانو رونمایی خواهد شد.

filereader.php?p1=main_fcea920f7412b5da7

شایان ذکر است شرکت پوشاک مهیار از معدود شرکت‌های تولیدکننده جوراب نانو در کشور است که دارای تائیدیه نانومقیاس از واحد بررسی محصولات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و تائیدیه بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان وآموزش پزشکی است.