فناوری ارزان و کارا برای نمک‌زدایی از آب با فناوری‌ نانو

شرکت روسی نانوفیلتر سلوشنز (Nano filter solutions) که در حوزه‌ی تولید سامانه‌های تصفیه‌ی آب با کمک فناوری‌ نانو تخصص دارد، اخیراً محصول جدیدی به بازار عرضه کرده که با استفاده از آن می‌توان نمک‌زدایی از آب را با کارایی بالا و مصرف انرژی کم انجام داد.

نانوفیلتر سلوشنز (Nano filter solutions) یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه‌ی سامانه‌های فیلترکننده آب است که در روسیه فعالیت داشته و در نقاط مختلف جهان نیز مشتریان زیادی دارد. این شرکت همیشه به‌دنبال نوآوری و ارائه‌ی راهکارهایی برای بهبود کیفیت آب است.
نانوفیلتر سلوشنز اخیراً فرآیند جدیدی برای نمک‌زدایی از آب ارائه کرده که با استفاده از آن می‌توان کیفیت آب آشامیدنی را ارتقاء داد. این فناوری از نقطه نظر اقتصادی و زیست‌محیطی مزایای متعددی دارد و این برتری‌های اقتصادی و زیست‌محیطی موجب شده تا رقیبی جدی برای فناوری‌های رایج باشد.
این فناوری تنها دستاورد این شرکت نیست، بلکه پیش از این نیز نانوفیلتر سلوشنز اقدام به ساخت نانوفیلترهای مختلفی به بازار کرده است که می‌توان با استفاده از آن آب آشامیدنی خالص ایجاد کرد. این شرکت محصولاتی نظیر غشاء و فلاش‌های خودکار به بازار عرضه کرده است.
شهرت این شرکت به واسطه‌ی فعالیت در حوزه‌ی فناوری‌ نانو به‌منظور استفاده از آن در تولید آب آشامیدنی است. در حال حاضر نام‌ تجاری این شرکت در روسیه بسیار معتبر است.
نانوفیلتر سلوشنز توسط یک تیم تحقیقاتی از روسیه هدایت می‌شود؛ تیمی که موفق به ارائه‌ی فناوری تصفیه آب با استفاده از فناوری‌ نانو شده‌است. این شرکت سامانه‌هایی برای خالص‌سازی آب ارائه کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی فناوری و محصولات این شرکت، به سایت نانوفیلتر سلوشنز مراجعه کنید. امکان خرید آنلاین محصولات این شرکت وجود دارد.